Praktiski
Mājas

Uz Sanktpēterburgu tagad var ceļot ar elektronisko vīzu. Kā to noformēt?0

Foto: Anastasiya Romanova/Unsplash

Sanktpēterburga ir viena no skaistākajām Krievijas pilsētām ar īpašu šarmu un enerģētiku. Tas ir arī ļoti iekārojams un pietiekami tuvs daudzu rīdzinieku un Rīgas viesu galamērķis, bet līdz šim daudzus no šīs pilsētas apmeklējuma atturēja diezgan sarežģītais un dārgais vīzas kārtošanas process, kas tagad ir vienkāršots, tāpēc ceļot kļuvis ērtāk.

“Pasažieriem jāpievērš uzmanība, ka elektroniskā vīza ir derīga tikai tajos pārvadātāju maršrutos, kas šķērso Narvas un Ivangorodas robežpunktu,” stāsta SIA “Lux Express Latvija” valdes priekšsēdētājs Janno Ritsbergs.

Ar elektronisko vīzu Krievijas ziemeļu galvaspilsētā Sanktpēterburgā var uzturēties līdz astoņām dienām. Lai iegūtu ceļošanai derīgu vīzu, ir jānoformē iesniegums Krievijas Ārlietu ministrijas mājaslapā evisa.kdmid.ru/ru-RU, pievienojot failu ar fotogrāfiju.

Kā ierasts, uz robežas būs jāuzrāda arī derīga pase. Elektroniskā vīza ir jāizmanto 30 diennakšu laikā kopš tās saņemšanas brīža. Vīzai jāpiesakās ne vēlāk kā četras dienas pirms brauciena. Šādas vīzas iegūšanai nav vajadzīgs uzaicinājums vai apstiprinājums.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.