Praktiski
Dārzs

Ko par tavu personību liecina tavi mīļākie ziedi0

Foto: Freepik

Vairumam cilvēku ir sava mīļākā krāsa, dziesma, ēdiens un mīļākais cipars. Šīs izvēles daudz pasaka par personību. Vai kādreiz esi domājis par to, kas ir tavi mīļākie ziedi? Ja tie ir šajā sarakstā, uzzini, ko tas liecina par tavu personību.

Orhidejas

Šie eksotiskie ziedi simbolizē greznību, mīlestību, skaistumu un spēku. Šīs puķes bieži tiek asociētas ar cilvēkiem, kuru zodiaka zīme ir Ūdensvīrs. Skaistumam, kas ir būtiska šo ziedu iezīme, bieži vien ir sava cena. Cilvēki, kuri dod priekšroku orhidejām, var būt diezgan temperamentīgi. Ja kaut kas neiet tā, kā viņi to vēlas, viņi mēdz mazliet izaicināt. Varbūt viņi ir mazliet pārāk spītīgi?

Saulespuķes

Saulespuķes simbolizē laimi, pielūgšanu, dzīves iekāri un apbrīnu. Šo skaisto ziedu nosaukums jau daudz pasaka: cilvēkiem, kas mīl saulespuķes, apkārt ir siltumu izstarojoša gaisotne. Tu koncentrējies uz lietu pozitīvo pusi. Tu vienmēr tiecies uz augšu, un tas nemaz nepārsteidz, jo visu laiku lielākā saulespuķe ir bijusi 9,17 metrus augsta!

Rozes

Sarkanas rozes simbolizē mīlestību un aizraušanos. Vai tu dod priekšroku dzeltenām rozēm? Agrāk tās saistīja ar greizsirdību, tāpēc cilvēki tās reti pasniedza citiem. Par laimi, mūsdienās dzeltenas rozes tiek saistītas ar draudzību un prieku. Klasiskā baltā roze joprojām ir populāra līgavas pušķu veidošanā un iemieso tīrību, godīgumu, nevainību un vienkāršību. Rozā rozes simbolizē laimi un draudzību, bet galvenokārt pateicību. Visbeidzot, oranžas un saulrieta krāsas rozes pārstāv aizraušanos, entuziasmu un valdzinājumu.

Hortenzijas

Šiem ziediem piemīt daudzpusība. Tie paceļ citus ziedus ar savu klātbūtni un piedāvā daudz spēka un atbalsta “vājākiem” ziediem. Kā cilvēks tu ļoti neatšķiries no tām. Tu vari parādīt sevi kā ļoti stipru ārpasaulei, bet neļauj sevi apmānīt: tev kā ikvienam nepieciešama apkārtējo uzticēšanās un palīdzība.

Tulpes

Sarkanas tulpes simbolizē nevainojamu mīlestību. Purpura – saistītas ar cēlumu, dzeltenas tulpes atspoguļo dzīvesprieku, bet baltas – piedošanu. Vai tu dod priekšroku tulpju pušķim visdažādākajās krāsās? Tas ir elegances simbols. Cilvēks, kuram patīk tulpes, ir ļoti pozitīvs, mierīgs un sabiedrisks. Tulpe var ziedēt aukstākās dienās, bet arī saulainajās. Tu ejat pa straumi un seko saules gaismai.
Peonijas

Peonijas iestājas par cildenumu, lepnumu un ekstravaganci. Pat ja ārēji esi ļoti mīļš, tu vari būt diezgan prasīgs. Peonija ir ļoti mīlēta, bet zied tikai ļoti īsu laika periodu. Tev jādzīvo konkrētajā brīdī un jānovērtē dzīve, kad vien spēj, apzinoties, ka tas nevilksies mūžīgi.

Īrisi

Saistītie raksti

Šie ziedi simbolizē gudrību, optimismu un uzticēšanos. Vai īrisi ir tavi iecienītākie ziedi? Tad tu esi mākslas cienītājs un radošs cilvēks. Tev patīk būt kāda mūzai, un tu slepeni ceri iedvesmot citus cilvēkus viņu mākslinieciskajos centienos.

Lilijas

Baltajām lilijām piedēvē cieņu, ķermeņa un dvēseles tīrību un nevainību. Tās bieži tiek izmantotas kā miera simbols. Šiem ziediem ir visas iespējas sasniegt pilnziedu, taču tas bieži tiek pārprasts vai netiek pietiekami novērtēts. Lilijām tāpat kā cilvēkiem, kuri tās iecienījuši, var būt daudz dažādu krāsu, dažas ir ugunīgi sarkanas, citas – tumšas kā nakts. Tas ir skaistas cauru gadu. Ja tev visvairāk patīk lilijas, tu zini, kā palīdzēt citiem, un tu vienmēr spēj uzlabot citiem noskaņojumu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Paštaisīta karameļu – šokolādes granola tiem, kam apnikušas sviestmaizes un putra
13 stundas
AS
Anna Skariņa
Praktiski
Ko pilsētnieki var mācīties no lauku ļaudīm
14 stundas
LB
Laura Blumberga
Praktiski
Vai mājdzīvnieki var pārnēsāt Covid-19?
15 stundas

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolas paliks slēgtas. Kā pagāja pirmā attālināto mācību nedēļa?
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Skolēnus no trūcīgajām ģimenēm nodrošinās ar pusdienām 1
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Repatriantu bezatbildībai robežu nav: pašizolācijas vietā sarīko jautru ballīti
59 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Vai man jāiet uz banku izņemt savi ietaupījumi?” Pirmajā mirklī prātā nāk atbilde, ka ne
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīt stāsies spēkā stingrākās sociālās distancēšanās prasības 2
8 stundas