Praktiski
Mājas

Kaut ko ļoti vēlies? Nav nekā neiespējama!0

Foto: Pixabay

Ilgām, vēlmēm un domām ir spēks, tās mēdz piepildīties. Kas jāņem vērā, lai vēlēšanās pēc iespējas ātrāk piepildītos?

Iedomājies viskarstāko vēlēšanos!

Bieži vien, domājot par kāroto, prātā nāk vesela vēlmju buķete – gribas gan jaunāku mašīnu, gan lielāku māju, gan veiksmīgas attiecības, līdz ar to Visums nespēj sniegt kāroto, jo enerģija netiek koncentrēta uz kaut ko vienu. Formulējumam jābūt pēc iespējas precīzākam.

Vēlēšanos formulē pozitīvā formā!

Jādomā, ko vēlies, nevis nevēlies. Nepieciešams iedomāties, ka spēj atrast labi apmaksātu darbu, un ticēt tam, nevis domāt, ka negribu strādāt darbā, kurā tiek maksāta maza alga un ir slikti darba apstākļi.

Skaidri apzinies, kādēļ tas ir vajadzīgs!

Ja vēlies jaunu dzīvokli, ir jāuzdod jautājums, kādēļ tas nepieciešams. Ja vēlies kontā lielu naudas summu, skaidri jāapzinās, ko iegūsi par šo naudu, kādēļ tieši tik
liela summa tev vajadzīga.

Vēlēšanās nevienam nedrīkst nodarīt kaitējumu

Ja kaut ko vēlies, nedrīkst iekārot citam piederošo, piemēram, vēlēties, kaut ātrāk vecmāmiņas dzīvoklis nonāktu tavā rīcībā.

Jāuzdrošinās vēlēties kaut ko lielu

Bieži vien cilvēki, īpaši tie, kuri auguši lielā trūkumā, neuzdrošinās vēlēties kaut ko lielu, jo patiesībā netic tam, ka vēlēšanās jebkad varētu piepildīties. Visums ir dāsns un devīgs, nebaidies sapņot!

Esi gatavs pārmaiņām!

Iespējams, vēlēšanās īstenosies pa tādu ceļu, kāds iepriekš tev nav pat prātā nācis. Lai kaut kas piepildītos, būs nepieciešamas pārmaiņas tavā dzīvē, kas, iespējams, prasīs ieguldījumu, ko nevarēji paredzēt vai savulaik pat nevēlējies sniegt.

Radi vēlamo tēlu

Iztēlē radi to tēlu, ko vēlies sasniegt vai iegūt. Detalizēti iztēlojies, kā jūties, kad esi ieguvis kāroto. Domās izstaigā māju, kuru vēlies iegūt, iztēlojoties katru tās stūrīti.

Saistītie raksti

Ja vēlies labas attiecības ģimenē, tad lai iztēlē katru dienu parādās labvēlība ģimenes locekļu starpā, smaids, neviltota laipnība pat tad, ja šobrīd attiecības ir saspringtas.

Vēlmju vizualizācijai var palīdzēt sapņu kartes veidošana, kur ar attēlu palīdzību attēlo dzīvi, kādu vēlētos.

Lai piepildās!

LA.lv