Praktiski
Mājas mīluļi

“Kaķu vīrs” rūpējas par vairāk nekā 300 minčiem. Skaties video, kā notiek ēdienreizes kaķu svētnīcā!0

Kadrs no video

Longailendas iedzīvotājs Kriss Aresenolts, kuru pazīst arī kā “kaķu vīru”, rūpējas par vairāk nekā 300 kaķiem savā Safolkas mājā un tās apkārtnē, vēsta telekanāls CBS.

Vīrietis izveidojis savu Laimīgo kaķu svētnīcu bezpajumtes kaķu glābšanai, lai pieminētu savu traģiski bojā gājušo dēlu.

Maltītes laiks Laimīgo kaķu svētnīcā nozīmē visai neparastu skatu – simtiem kaķu ielenc Krisu un viņam palīgos atnākušos brīvprātīgos. 58 gadus vecais pensionētais vilciena konduktors ir pārvērtis savu māju Medfordā par iežogotu dzīvnieku patversmi.

Viņa nomierinošā ietekme uz kaķu leģionu ir acīmredzama, novērojis televīzijas CBS reportieris. Viņaprāt, tā varētu izpausties kaķu pateicība par rūpēm viņu labā – sākot ar mazām kaķu durtiņām un beidzot ar apsildāmiem kaķu paaugstinājumiem ārpus telpām.

“Viņu dzīves bija tik šausmīgas: nebija ko ēst, draudēja noindēšana vai izmešana atkritumos,” savu aizbilstamo neapskaužamo likteni raksturoja vīrietis.

Arsenolts glābj bezpajumtes, ievainotus vai mocītus kaķus, kā arī tos, kas mitinās nepieņemamos apstākļos. Brīvprātīgā Linda Malkeviča atminas, ka uzzinājusi par vīrieti, kad domājusi, ko darīt ar kaķu koloniju kādā pārdošanai paredzētā mājā. “Mans kaimiņš nomira, un viņa radinieki plānoja noķert kaķus un izmest ārā,” viņa sacīja. “Es piezvanīju daudziem cilvēkiem, un Kriss bija vienīgais, kas reāli palīdzēja.”

Daži Arnesolta kaimiņi sūdzējušies par smaku, kas vējo no viņa īpašuma, bet pilsētas amatpersonas līdz šim nav saņēmušas oficiālus iebildumus. Vīrietis pat ir iemācījies pats kaķus vakcinēt un ved tos arī pie veterinārārsta vajadzības gadījumā.

Viņš sāka glābt kaķus pēc dēla Ērika nāves motocikla avārijā.

Vienīgā problēma ar kaķiem esot tā, ka gulētiešanas laikā tie visi cenšoties iekļūt viņa guļamistabā. “Tā ir beznosacījumu mīlestībā, kaķi šķiet zinām, ka tu viņiem palīdzi,” Kriss rezumēja.

Laimīgo kaķu svētnīcai nedēļā vajadzīgi 1000 ASV dolāri, tāpēc tās darbība lielā mērā atkarīga no ziedojumiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Kāpēc nevar nopirkt 100% sviestu?
12 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Divas dienas būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas
13 stundas
PL
Praktiskais Latvietis
Praktiski
Ieteicamās sējas dienas 2020. gadā
14 stundas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Pasaulē
ES budžeta samits pagaidām beidzas ar strupceļu. Pirmie Latvijas komentāri
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers: Visu izšķīra viens metiens
58 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Politologs komentē sešu biedru izstāšanos no “Gods kalpot Rīgai”
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kad mājās atved traģēdija: Maijas stāsts, kuras bērni dzimuši Dānijā
4 stundas
AK
Atis Klimovičs
Pasaulē
Atis Klimovičs: Noziegums, ko nedrīkst aizmirst
2 stundas