Praktiski
Mājas

Kā uzlabot ūdens spiedienu?0

Foto: Pixabay

Neatkarīgi no tā, vai ar dušu sāc dienu vai tajā atjaunojies pēc garas dienas, tai jābūt relaksējošai, nevis kaitinošai zema ūdens spiediena dēļ. Nereti tas, ka pa krānu vai dušu ūdens drīzāk nevienmērīgi pil, nevis tek, nav tieši saistīts ar ūdens spiedienu.

Aizserējis sietiņš vai filtri

Bieži tam pie vainas ir nogulšņu uzkrāšanās dušas vai krāna galviņā jeb aeratorā. Sietiņš aizsērē ar kaļķakmens un citu minerālu nogulsnēm, kas daļēji bloķē atveres, pa kuram jātek ūdenim.

Šīs nepatīkamās problēmas risinājums? Regulāri, rūpīgi jāiztīra sietiņu. Vispirms atskrūvē dušas vai krāna uzgali, tad izņem sietiņu, un uz nakti to iemērc etiķī. No rīta, izmantojot vecu zobu suku, notīra visus atlikušos gružus no tā. Ievieto to atpakaļ vietā un pieskrūvē.

Saistītie raksti

Ja tas situāciju neuzlabo, ir vērts aplūkot, kādā stāvoklī ir mājokļa mehāniskie ūdens filtri. Reizēm arī tie ir būtiski aizsērējuši un netīrumu pilni, līdz ar ko – pasliktina ūdens caurplūdi.

Un, ja problēma joprojām pastāv, pie tā nudien var būt vainīgs ūdens spiediena deficīts, kas risināms, pārbaudot visu ūdens pievades sistēmu. Tad vislabāk vērsties pie speciālista.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.