Praktiski
Mājas

Izvēlies maciņu un uzzini, kā kļūt bagātam0

Foto montāža

Kurš gan negribētu, lai maciņš būtu biezāks? Piedāvājam testu, kas ar intuīcijas palīdzību palīdzēs noteikt, kādas šoruden katram ir iespējas kļūt turīgākam.

Uzmanīgi aplūko piedāvātos maciņus un izvēlies to, kurš visvairāk piesaista uzmanību un liekas vispievilcīgākais!

Katra maciņa apraksts sniegs nelielu ieskatu, kā šoruden atrast savu veiksmi finanšu jomā.

Ja tev iepatikās pirmais maciņš, tad atceries, ka materiālajai labklājībai nepieciešama domu un nolūku tīrība. Ja melosi un rīkosies nodevīgi, nauda nespēs atnākt pie tevis. Vienmēr seko saviem principiem, ej pa izvēlēto ceļu, rīkojies godprātīgi, un veiksme būs tavā pusē.

Ja ievērosi minētos principus, rudens būs īsts zelta un labklājības laiks.

Ja izvēlējies otro maciņu, tad finansiālās veiksmes atslēgas slēpjas tavā galvā. Tu esi ideju ģenerators! Tavs elastīgais prāts, plašais redzesloks un humora izjūta atvērs durvis uz finansiālo labklājību. Šis rudens dāvās daudz spožu un viegli realizējamu ideju. Tās tikai jāliek lietā!

Ja tu esi izvēlējies trešo maciņu, tad veiksmes atslēga būs ticība. Ticība Dievam, ticība sev, līdzcilvēkiem – tā sniegs spēku un iedvesmu risināt visdažādākos finansiālos jautājumus. Nekad nezaudē pašpārliecinātību un spēju ticēt, ka viss ir iespējams.

Vai tieši ceturtais maciņš bija tas, kas piesaistīja skatienu?

Biezāku maciņu nodrošinās viss, kas saistīts ar māju un omulību. Remonts, celtniecība, kulinārija – tie būs naudas ieguves avoti. Varbūt beidzot noticēsi savai prasmei darīt savām rokām un kļūt turīgam? Rudens šajā jomā var būt zelta laiks – dāvināt cilvēkiem prieku un pretī par to iegūt finansiālu stabilitāti.

Vēlme visu laiku būt kustībā, sasniegt savus mērķus – lūk, veiksmes noslēpums tiem, kas izvēlējušies piekto maciņu.

Ja esi iestrēdzis rutīnā, centies mainīt ierasto kārtību, citādi pie turības šoruden netikt. Ceļojumi, sports – tas ir virziens, kas nesīs labklājību. Vaļasprieks šoruden var kļūt patiešām ienesīgs, tikai jāpieliek mazliet pūļu, un viss izdosies!

Ja ir izvēlēts sestais maciņš, tad tas, kas nepieciešams labklājības nodrošināšanai, ir alkas dzīvot. Ir jāspēj priecāties un novērtēt tos bieži vien ikdienā nepamanītos brīnumus, ko dzīve mums katru dienu sniedz, ar prieku sagaidīt katru jaunu dienu un būt pateicīgam par visu.

Ja spēsi ar savu pāri plūstošo dzīves enerģiju dalīties ar citiem cilvēkiem, šis rudens finansiālajā ziņā neliks vilties.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.