Praktiski
Sadzīve

Ātrais randiņš ar uzņēmēju – iespēja atrast darbu dažu minūšu laikā0

Foto: Freepik

Dažādu nozaru uzņēmumi norāda, ka darbinieku deficīts joprojām ir būtiska problēma. Saspīlējums darba tirgū kļūst arvien lielāks, tādēļ nereti cieš arī darba kvalitāte. Lai risinātu problēmu, virkne uzņēmumu nolēmuši paši doties pie potenciālajiem darbiniekiem, piedaloties “Ātrajā randiņā ar uzņēmēju”, kas notiks 26. februārī plkst. 14.00 Turības Biznesa inkubatorā.

Uz pasākumu aicināts ikviens darba meklētājs, jo tā ir iespēja atrast darbu dažu minūšu laikā. Pasākums tiek rīkots, lai izvairītos no ilgstošā darba meklēšanas procesa, kurā potenciālajam darbiniekam ir jāizpēta vakances, jāsagatavo un jāizsūta CV, jāsagaida atbilde no darba devēja un tikai tad, pozitīva rezultāta gadījumā, jādodas uz interviju.

“Ātrais randiņš ar uzņēmēju” ir iespēja atrast darbu ātrāk un vienkāršāk. Pasākuma idejas autore, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe uzsver: “Šobrīd izteikti vērojams darbaspēka trūkums ikvienā jomā un dažādos līmeņos, tāpēc šādi pasākumi ir ļoti noderīgi ikvienam.

Uzņēmumam tā ir izdevība sastapt potenciālo darbinieku, savukārt darba meklētājam – tikties ar vairākiem darba devējiem vienuviet īsā laika periodā.” Uz randiņu ar uzņēmēju aicināts ikviens interesents, kas vēlas atrast darbu.

Nav jāraksta garas motivācijas vēstules, tikai jāpiesakās dalībai pasākumā, aizpildot pieteikuma anketu, un jāsagatavo trīs līdz piecu minūšu garu runu jeb pitch par sevi un savām kompetencēm, kā arī jāņem līdzi CV.

Pasākuma ietvaros ikvienam pēc ātro randiņu principa būs iespēja doties pie uzņēmumu pārstāvjiem un 3 minūšu laikā pastāstīt, kāpēc tieši viņš ir piemērots darbam attiecīgajā kompānijā.

Tāpat ikvienam uzņēmumam tiks atvēlētas piecas minūtes, lai pastāstītu par piedāvātajām vakancēm, nepieciešamajām darbinieka prasmēm un iespējamajiem ieguvumiem, strādājot uzņēmumā.

Saistītie raksti

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem: SIA “Mogotel”, SIA “Deloitte Audits Latvia”, SIA “BalticTravelnews.com”, SIA “Ceļojumu bode”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, SIA “BITE Latvija”.

Ātrais randiņš ar uzņēmēju norisināsies Turības Biznesa inkubatora telpās 26. februārī plkst. 14.00.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.