Praktiski
Svētki

Atklāts pirmais Ziemassvētku DigiTirgus tiem, kam netīk veikalu burzma0

Lai skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks nepaietu, piedzīvojot burzmu un kņadu veikalos, steigā meklējot dāvanas, šogad Latvijas amatnieki un meistari aicina nesaldēt degunus un dāvanas sarūpēt mājās – ģimenes lokā. Tradīcijām bagātu Ziemassvētku dāvanu ērtākai iegādei pirmo reizi ir pieejams digitālais gadatirgus, kas līdz 17. decembrim norisinās interneta vidē. Gadatirgū savus roku darbus piedāvā amatu meistari no visas Latvijas. Īpašu pievienoto vērtību sniegs pirmie 15 000 DigiTirgus apmeklētāji, par kuru dalību Swedbank ziedos 15 000 eiro Latvijas Disleksijas biedrībai.

“DigiTirgus ir mūsdienīgs veids, kā ikvienam svētku laikā virtuāli apceļot Latvijas meistarīgāko amatnieku darbnīcas un zem eglītes nolikt dāvanas ar nacionālo identitāti. Tirdziņu bagātinās novadu dažādība, sniedzot iespēju pircējiem iepazīt citādi nesasniedzamus novadu meistarus. Tā mērķis ir vairot Latvijas amatnieku darinājumu pircējus un vienlaikus iedrošināt meistarus savu produkciju pārdot arī internetā, lai Latvijas amatniecība būtu mūsdienīgi pieejama un konkurētspējīga pasaulē, kur internets ir ienesis jaunus spēles noteikumus,” vēsta Swedbank korporatīvo attiecību vadītāja Adriāna Kauliņa.

Digitālajā gadatirgū var atrast visu nepieciešamo Ziemas saulgriežiem. Keramikas trauki, ādas izstrādājumi, izrakstīti svētku galdauti, rokām darinātas rotaļlietas, skaisti tērpi, meistarīgi veidoti kalumi un rotas, veselīgi un tradicionāli gardumi – tā ir tikai neliela daļa no plašā piedāvājuma, ko sarūpējuši ap 50 amatnieku no visas Latvijas. Gadatirgus, ko īsteno Swedbank kā Dziesmu un deju svētku lieldraugs, virtuālos apmeklētājus gaidīs divu nedēļu garumā, sākot no 4. decembra līdz pat 17. decembrim. Meistari digitālos apmeklētājus gaidīs digitirgus.lv .

Līdz ar DigiTirgus apmeklējumu ikviens ar savu dalību iepriecinās ne tikai sevi un savus mīļos, bet arī atbalstīs jauniešus ar specifiskiem mācīšanās traucējumiem. Par pirmajiem 15 000 DigiTirgus apmeklētājiem Swedbank ziedos 15 000 eiro Latvijas Disleksijas biedrībai, lai mazinātu to skolēnu diskrimināciju, kas cieš no disleksijas un atbalstītu to integrēšanu pilnvērtīgā mācību procesā un izglītības apguvē.

Ziemassvētku digitālo gadatirgu varēs apmeklēt digitirgus.lv .

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Paštaisīta karameļu – šokolādes granola tiem, kam apnikušas sviestmaizes un putra
11 stundas
AS
Anna Skariņa
Praktiski
Ko pilsētnieki var mācīties no lauku ļaudīm
13 stundas
LB
Laura Blumberga
Praktiski
Vai mājdzīvnieki var pārnēsāt Covid-19?
14 stundas

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolas paliks slēgtas. Kā pagāja pirmā attālināto mācību nedēļa?
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Skolēnus no trūcīgajām ģimenēm nodrošinās ar pusdienām
2 stundas
LA
LA.LV
Veselam
VIDEO. Karantīnā atrodas 17 Ogres slimnīcas darbinieki
56 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Vai man jāiet uz banku izņemt savi ietaupījumi?” Pirmajā mirklī prātā nāk atbilde, ka ne
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīt stāsies spēkā stingrākās sociālās distancēšanās prasības
6 stundas