Praktiski
Mājas mīluļi

7 lietas, kuras grūtāk izdarīt, ja mājās ir kaķis0

Foto: Fotolia

Katrs, kurš izbaudījis kaķa sabiedrību, zina, cik prieka un mīlestības var sniegt šis četrkājainais draugs, taču vienlaikus spēj neiedomājami sagandēt ikdienu un sadusmot saimnieku.

1. Gulta
Gultas klāšana no rīta ir ikdienišķs darbiņš, kuru var paveikt pāris minūšu laikā, taču tas neizdosies tik viegli, ja jums ir kaķis, kurš vēlas ienirt gultas veļā, ietīties palagā un citādi radīt neiedomājamu haosu gultā. Tad var nākties izmantot viltīgus paņēmienus, vispirms izvilinot kaķi no istabas un pēc tam, klusi izbaudot savu uzvaru, ātri klāt gultu.

2. Apavi
Ja jums ir kaķis, labāk iegādājieties apavus bez šņorēm, citādi to aizšņorēšanai būs jāvelta krietni ilgāks laika sprīdis, sevišķi ja mājās ir mazi kaķēni.

3. Vannas istaba un tualete
Reizēm šķiet, ka dzīve ar kaķi atgādina jaunās māmiņas ikdienu – vienatnē neizdodas ieiet pat vannā un tualetē, jo tūdaļ durvīs, kas pavērtas ar mazu ķepiņu palīdzību, lūkosies uzstājīgas, bet bezgala mīļas actiņas.

4. Atvadas no melna apģērba
Kaķu saimniekam iegādāties melnu apģērbu ir lieka naudas šķērdēšana, jo uz tā būs uzskatāmi redzamas mīluļa spavas visā krāšņumā.

5. Konservi
Lai cik dažāds būtu sausās barības piedāvājums, atskanot klikšķim, kas rodas, atverot konservu kārbu, būs dzirdama ķepu dipoņa virtuves virzienā. Ja tie ir gaļas konservi, atcerieties, ka neizdosies pamieloties vienam – ar maltīti būs jādalās.

6. Mājas uzkopšana
Ja gribat to paveikt ātri, izvairoties no cirka trikam līdzīga lēciena uz birstes vai tikko sakārtotas drēbju kaudzes izjaukšanas, tad atkal nāksies likt lietā viltību, izvilinot kaķi citā telpā.

7. Sēdēšana nekustīgā pozā
Ja kaķis ir izrādījis laipnību un aizmidzis jums klēpī, tad par saviem plāniem vakaram un iespēju pakustināt notirpušās kājas varat aizmirst, līdz viņam labpatiksies atvērt acis un doties savās gaitās.

Lai cik ciešanu nāktos piedzīvot kaķa saimniekam, to atsver mirklis, kad brīžiem nešpetnais radījums pārvēršas par mīlīgāko būtni pasaulē un dāvā mīlestību un mieru, maļot savas dzinaviņas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Kāpēc nevar nopirkt 100% sviestu?
13 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Divas dienas būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas
13 stundas
PL
Praktiskais Latvietis
Praktiski
Ieteicamās sējas dienas 2020. gadā
14 stundas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Pasaulē
ES budžeta samits pagaidām beidzas ar strupceļu. Pirmie Latvijas komentāri
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers: Visu izšķīra viens metiens
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Politologs komentē sešu biedru izstāšanos no “Gods kalpot Rīgai”
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Kad mājās atved traģēdija: Maijas stāsts, kuras bērni dzimuši Dānijā
5 stundas
AK
Atis Klimovičs
Pasaulē
Atis Klimovičs: Noziegums, ko nedrīkst aizmirst
3 stundas