Praktiski
Mājas mīluļi

7 lietas, kuras grūtāk izdarīt, ja mājās ir kaķis0

Foto: Fotolia

Katrs, kurš izbaudījis kaķa sabiedrību, zina, cik prieka un mīlestības var sniegt šis četrkājainais draugs, taču vienlaikus spēj neiedomājami sagandēt ikdienu un sadusmot saimnieku.

1. Gulta
Gultas klāšana no rīta ir ikdienišķs darbiņš, kuru var paveikt pāris minūšu laikā, taču tas neizdosies tik viegli, ja jums ir kaķis, kurš vēlas ienirt gultas veļā, ietīties palagā un citādi radīt neiedomājamu haosu gultā. Tad var nākties izmantot viltīgus paņēmienus, vispirms izvilinot kaķi no istabas un pēc tam, klusi izbaudot savu uzvaru, ātri klāt gultu.

2. Apavi
Ja jums ir kaķis, labāk iegādājieties apavus bez šņorēm, citādi to aizšņorēšanai būs jāvelta krietni ilgāks laika sprīdis, sevišķi ja mājās ir mazi kaķēni.

3. Vannas istaba un tualete
Reizēm šķiet, ka dzīve ar kaķi atgādina jaunās māmiņas ikdienu – vienatnē neizdodas ieiet pat vannā un tualetē, jo tūdaļ durvīs, kas pavērtas ar mazu ķepiņu palīdzību, lūkosies uzstājīgas, bet bezgala mīļas actiņas.

4. Atvadas no melna apģērba
Kaķu saimniekam iegādāties melnu apģērbu ir lieka naudas šķērdēšana, jo uz tā būs uzskatāmi redzamas mīluļa spavas visā krāšņumā.

5. Konservi
Lai cik dažāds būtu sausās barības piedāvājums, atskanot klikšķim, kas rodas, atverot konservu kārbu, būs dzirdama ķepu dipoņa virtuves virzienā. Ja tie ir gaļas konservi, atcerieties, ka neizdosies pamieloties vienam – ar maltīti būs jādalās.

6. Mājas uzkopšana
Ja gribat to paveikt ātri, izvairoties no cirka trikam līdzīga lēciena uz birstes vai tikko sakārtotas drēbju kaudzes izjaukšanas, tad atkal nāksies likt lietā viltību, izvilinot kaķi citā telpā.

7. Sēdēšana nekustīgā pozā
Ja kaķis ir izrādījis laipnību un aizmidzis jums klēpī, tad par saviem plāniem vakaram un iespēju pakustināt notirpušās kājas varat aizmirst, līdz viņam labpatiksies atvērt acis un doties savās gaitās.

Lai cik ciešanu nāktos piedzīvot kaķa saimniekam, to atsver mirklis, kad brīžiem nešpetnais radījums pārvēršas par mīlīgāko būtni pasaulē un dāvā mīlestību un mieru, maļot savas dzinaviņas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Paštaisīta karameļu – šokolādes granola tiem, kam apnikušas sviestmaizes un putra
13 stundas
AS
Anna Skariņa
Praktiski
Ko pilsētnieki var mācīties no lauku ļaudīm
14 stundas
LB
Laura Blumberga
Praktiski
Vai mājdzīvnieki var pārnēsāt Covid-19?
15 stundas

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolas paliks slēgtas. Kā pagāja pirmā attālināto mācību nedēļa?
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Skolēnus no trūcīgajām ģimenēm nodrošinās ar pusdienām 1
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Repatriantu bezatbildībai robežu nav: pašizolācijas vietā sarīko jautru ballīti
58 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Vai man jāiet uz banku izņemt savi ietaupījumi?” Pirmajā mirklī prātā nāk atbilde, ka ne
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīt stāsies spēkā stingrākās sociālās distancēšanās prasības 2
8 stundas