Citi vaļasprieki, Rokdarbi

Ziedu vietā – ananass. Kā izveidot skaistu ananasa “pušķi”?

Foto-Inuta Šaroka

Ja strādājat lielā kolektīvā vai arī esat pulcējis ap sevi plašu draugu pulku, tad sveikšana vārda dienā arī jums noteikti ir biežs izaicinājums. Ko gaviļniekam pasniegt?

No hiacintēm daļai cilvēku sāk sāpēt galva, narcises un tulpes ātri nozied… Ja jāizvēlas vārda dienas sveicienam dāvana, tad iesakām izvēlēties ananasu! To var skaisti pasniegt un, galvenais – apēst!

Dāvināšanai skaistāks, protams, būs tāds ananass, kam lapas vēl zaļas. Cietušos lapu galus slīpi apgriež ar šķērēm. Starp īstajām lapām sasprauž krāsainas papīra lapas. Uz irbulīša vai zobu bakstāmā uzlīmē papīra karodziņu ar vēlējumu, apsien lentu, un dāvana gatava!

Par garšīgiem “ziediem”!

1 komentārs

  1. Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā – kā ta nākas – visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis – bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis…
    Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nopērc savu laimīgo biļeti jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! http://bit.ly/2en6QyG

Pievienot komentāru