Praktiski
Mājas mīluļi

Viss, kas viņiem nepieciešams, – cilvēks! Robins un Grāfs meklē sev mājas0

Foto: Ulubele

Dzīvnieku patversmē “Ulubele” šobrīd mīt vairāk nekā 100 astainīši – gan kaķi, gan suņi, kuri ļoti ilgojas pēc savām mājām. Šoreiz iepazīstinām ar diviem suņu puikām.

Robins

Viņš ir vidēji liela auguma, aptuveni 2,5 gadus vecs suņu puika, kurš patversmē nonācis jau otro reizi. Pirmo reizi suns pieklīda kādā Stopiņu autoservisā vai stāvlaukumā, kur tā brīža darbinieki viņu kādu laika brīdi baroja, taču pēcāk nodeva patversmei. Suns patversmē pavadīja kādu laiciņu, līdz drīz vien viņu adoptēja. Kādu laiku Robins baudīja ģimenes mīlestību un māju siltumu, taču suņa prieki ātri vien beidzās. Cilvēki ģimenes apsvērumu dēļ Robinu atgrieza atpakaļ patversmē.

Patversmē Robins dzīvo voljērā kopā ar vēl vienu suņu puiku un meiteni. Tas liecina par to, ka ļoti labi sadzīvo ar citiem suņiem. Viņš ir gatavs uz visu, lai Tu viņu pamanītu un nepaietu garām. Ja viņš ieraudzīs tuvojamies cilvēku, Robins būs pirmais, kurš voljērā skries klāt. Tas tikai pierāda to, ka, par spīti notikušajam, viņš alkst cilvēka uzmanības. Robinam ir daudz labu īpašību. Viennozīmīgi draudzīgs, aktīvs, gudrs un paklausīgs. Prot dot ķepu, pat ja nemaz neprasīsi. Grūti saprast, kāpēc Robins atkal ir patversmē, jo no viņa staro draudzība un mīlestība. Viss, kas viņam ir nepieciešams, – tas ir cilvēks! To var redzēt, un to var sajust, ejot ar viņu pastaigās vai piestājot pie viņa voljēra. Ja ies pastaigās, tad viņš noteikti izvēlētos pēc iespējas garākās takas.

Tad nu lūk – Robins meklē mājas! Mājas, kurās pavadīs visu savu suņa mūžu, mājas, no kurām vairs nebūs jāatvadās, mājas, kurās varēs pierādīt, ka ir ļoti uzticams, un novērtēs saimnieka klātbūtni, rūpes un mīlestību.

Foto: Ulubele

Grāfs

Astoņus gadus vecais Grāfs ir ļoti aktīvs, draudzīgs un mūžam priecīgs suņu puika. Viņš ar lielāko prieku dosies pastaigā ar brīvprātīgajiem un noteikti ar vēl lielāku prieku lēks mašīnā, lai brauktu uz mājām! Grāfs būs lielisks draugs, jo ļoti mīl bērnus. Tāpat viņš ir arī labi audzināts, jo pie pavadas staigā kā īsts princis – eleganti un cēli. Tieši šīs gaitas dēļ ieguvis savu vārdu.

Grāfs patversmē mīt jau kopš 2017. gada augusta, taču labprātāk dzīvotu mājās. Patversmes darbinieki gan piebilst, ka viņš daudz laimīgāk justos, ja būtu vienīgais mājas mīlulis. Tāpat par sliktu nenāktu arī suņu skolas apmeklējums, kas būtu labi ne tikai dzīvniekam, bet arī viņa attiecībām ar jauno saimnieku.

Foto: Ulubele
LA.lv