Kaķi, Mājas mīluļi

Vienmēr tīrs un svaigs ēdiens mājdzīvniekam

Foto - Shutterstock

Nodrošināt savu mājdzīvnieku ar tīru ūdeni un svaigu pārtiku ir katra kārtīga saimnieka pienākums. Tagad ir diezgan daudz trauku un ierīču, kas šo uzdevumu atvieglo.

Visvienkāršākie un arī lētākie (līdz 7 eiro*) ir plastmasas konteineri, kuros lielākā tilpumā uzglabājas sausā barība vai ūdens un noteiktā daudzumā izbirst vai iztek pievienotajā traukā. Tas ir labs risinājums kaķiem, kas pieraduši, ka bļodās vienmēr ir kraukšķi un var uzēst, kad vien vēderiņam sakārojas. Noder arī tad, ja dzīvnieks uz dažām dienām jāatstāj mājās viens.

Tomēr daudz labāk, ja mājdzīvnieki ietur regulāras ēdienreizes. Tāpēc ir radītas automātiskās suņu un kaķu barotavas. Tās palīdz ievērot precīzu ēšanas režīmu, novērst mājdzīvnieka aptaukošanās risku. Barotava vienā ēdienreizē izsniegs tikai vienu porciju – lai cik žēli zvēriņš skatīsies, papildporcijas nebūs.

Automātiskā barotava ar divām bļodiņām, kurās var bērt sauso barību, ļauj regulēt ēdienreizes laiku līdz pat 48 stundām, savukārt piecām ēdienreizēm paredzētās var noregulēt no vienas stundas līdz pat piecām dienām. Barotava darbojas ar baterijām, izņemtās bļodiņas var likt trauku mazgājamā mašīnā. Cenas attiecīgi 35 un 55 eiro.

Eyenimal Pet Feeder elektroniskās barotavas–dozatori atgādina konfekšu automātus. Lielajā konteinerā var iebērt vairāk nekā 2 kg sausās barības. Ierīce ir viegli programmējama, mājdzīvnieks līdz pat trim reizēm dienā saņems savu maltīti precīzi laikā un paredzētajā devā, turklāt ar mīļu saimnieka uzaicinājumu nākt pusdienās (barotava piedāvā veikt balss ierakstu). Ierīce ir viegli kopjama, konteineru un bļodu var viegli noņemt un mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Darbojas ar baterijām. Cena – 80 eiro.

Pievienot komentāru