Praktiski
Mājas

Vienmēr tīras sienas0

Mājokļa vai biroja sienas ar matēti krāsotu virsmu vienmēr rada omulīgu noskaņu un arī vizuāli ir ļoti pievilcīgas, tomēr katram ir zināma situācija, kad uz glīti nokrāsotās sienas pēkšņi uzrodas nezināmas izcelsmes traips. Tas var gadīties gan virtuvē, gan gaitenī vai viesistabā, bet it īpaši – bērnistabā. Pateicoties mūsdienu krāsu kvalitātei, ir cerības netīrumus nomazgāt un lielākoties tas arī izdodas. Tomēr ļoti bieži pēc šādas tīrīšanas bijušā traipa vietā uz iepriekš matētās virsmas parādās spīdums, sagādājot nepatīkamu pārsteigumu, jo notīrītā vieta pamatīgi atšķiras no pārējā matētā krāsojuma.

Lai izvairītos no šādām situācijām, Sadolin produktu plašajā sortimentā nu ir atrodama īpaša akrila krāsa Sadolin EasyCare.

Šī krāsa ir desmitkārt izturīgāka pret mazgāšanu nekā parastās krāsas, savukārt šīs noturības atslēga ir vasks, kas krāsoto virsmu padara izturīgu pret šķidrumu un netīrumiem. Praksē tas nozīmē, ka, piemēram, sulas vai dzērienu šļakatas neiesūksies virsmā, bet paliks uz tās pilienu veidā, līdz ar to būs ļoti viegli notīrāmi ar vienu rokas vilcienu. Turklāt, mazgājot šādu sienu, krāsa aizvien paliks matēta, līdz ar to iepriekš apskādētā vieta ne ar ko neatšķirsies no pārējās sienas. Krāsa Sadolin EasyCare nešļakstās, to viegli klāt un vienmērīgi izlīdzināt, iegūstot perfekti gludu virsmu. Krāsa ir piemērota ģipša plātņu, apmetuma, betona, ķieģeļu, špaktelētas, kā arī iepriekš nogruntētu kokšķiedras un kokskaidu plašu un stiklašķiedras tapešu virsmas krāsošanai. Savu īpašību dēļ tā lieliski der ne tikai mājokļiem, bet arī sabiedriskām vietām, piemēram, skolām un bērnudārziem.

Turklāt krāsa jau ir pieejama būvmateriālu veikalos, kas nozīmē, ka nav lieki jātērē laiks meklējumiem – tikai jājautā pēc Sadolin EasyCare un jāizvēlas piemērotākais tonis no plašās krāsu paletes.

Ātri, vienkārši un vienmēr tīri.

Galerijas nosaukums
LA.lv