Praktiski
Svētki

VIDEO: 6 fantastiski noderīgi padomi Līgo un Jāņu svinībām. Ievērtē!0

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā Līgo vakaram un Jāņu svinībām veltītu video padomu sēriju, kas ikvienam līgotājam palīdzēs paša spēkiem radīt īstu vasaras saulgriežu noskaņu.

Sāc gatavoties saulgriežu svinībām ar Jāņu siera siešanu! Video pamācībā uzzināsi gardākā Jāņu siera recepti un padomus tā pareizai siešanai.

Līgo dienā neiztikt arī bez svētku vainaga. Seko video pamācības norādēm un radi neaizmirstami skaistu vainagu pats!

Neaizmirsti izrotāt ne vien sevi, bet arī līgošanas vietu! Uzzini, kā uzpīt svētku paklāju no Jāņu zālēm, kas būs ne vien lieliska nodarbe visai ģimenei, bet arī skaists dekors gan lauku mājā, gan pilsētas dzīvoklī.

Vai zini, kas ir pūdele? Noskaties Līgo padomu sērijas video par pūdeles veidošanu un izveido tādu pats!

Svētku noskaņu papildini ar dziesmām. Dziedi tās pats un iemāci arī citiem līgotājiem, noklausoties Jāņu dziesmiņas pamācību!

Viens no neatņemamiem Jāņu svinību rituāliem ir pirtī iešana un pēršanās ar Jāņu pirtsslotām. Uzzini, kā pagatavot pirtsslotiņu, kas ķermenim un garam sniegs īpašo – saulgriežu – enerģiju.

Līgo padomu video sērija, kā arī saulgriežu svinību koncertieraksti skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/ligo. Video skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās un dalīties ar savām saulgriežu svinību tradīcijām, lietojot tēmturi #LMTstraume.

LA.lv