Praktiski
Manas tiesības

VID vēlas uzlabot saziņu ar ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas pilsoņiem0

Lai informācija par nodokļu jautājumiem būtu pieejamāka ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas pilsoņiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izveidojis atsevišķu e-pasta adresi un tālruņa numuru, kur nodokļu konsultanti atbildēs uz dažādiem praktiskiem jautājumiem par nodokļiem.

Apzinoties, ka valsts atbildība par saviem pilsoņiem nebeidzas brīdī, kad viņi mainījuši savu mītnes vietu, VID konsultanti vienmēr esot gatavi saziņai ar ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem.

Interesējošos jautājumus aicināti uzdot gan tie, kas nolēmuši pārcelties uz dzīvi Latvijā pēc pastāvīgas dzīves vai ilgākas prombūtnes ārvalstīs, gan tie, kuri nolēmuši palikt, taču viņiem saglabājušās vēl kādas nodokļu saistības Latvijā. VID speciālisti turklāt gaida ne tikai ārzemēs dzīvojošo jautājumus, bet arī ieteikumus un priekšlikumus, kā turpmāk uzlabot savstarpējo informācijas apriti, maksimāli ātri un ērti nodrošinot jaunākās ziņas par nodokļu un muitas aktualitātēm.

VID tīmekļa vietnē: www.vid.gov.lv ir pieejama īpaša sadaļa – Latvijas rezidenti ārvalstīs, kur tiek apkopota informācija un atbildes uz ārvalstīs dzīvojošo tautiešu biežāk uzdotajiem jautājumiem. VID šajā ziņā sadarbojas arī ar Latvijas Ārlietu ministriju.

 

Jaunizveidotā e-pasta adrese ir: [email protected], nodokļu konsultantu tālruņa numurs +371 67122443.

LA.lv