Praktiski
Mājas mīluļi

Veselības stiprināšana vecam runcim0

Foto: Fotolia

“Man mājās ir Persijas šķirnes runčuks. Kādus preparātus varat ieteikt kuplā kažoka maiņas laikā un arī imunitātei, jo dzīvniekam rit 18. gads?” JANA Alūksnē

Veterinārajās aptiekās un klīnikās ir pieejams plašs vitamīnu un citu veselību stiprinošu līdzekļu klāsts kaķiem un suņiem. Vasaras sākums mājdzīvniekiem ir ierasts apmatojuma maiņas laiks. Lai šis process noritētu ātrāk un jaunais kažoks gan kaķim, gan sunim uzaugtu spīdīgs, noder “Laveta Super For Dogs” vai “Laveta Super For Cats”. Vitamīni arī atbrīvo ādu no blaugznām, aizsargā no izkrišanas veselo vilnu vai pavilnu. Tos dod atkarībā no dzīvnieka svara un pievieno mīluļa ēdienam.

“Top 10 For Dogs” un “Top 10 For Cats” ir plaša spektra dzīvnieka organismam nepieciešamo vitamīnu (īpaši B grupas), minerālvielu un mikroelementu kopums. Šī barības piedeva stiprina imunitāti, piešķir dzīvessparu un noder arī apmatojuma maiņas laikā. Toties organisma stiprināšanai kucēniem no sešu nedēļu vecuma ieteicami “Doggy’s Junior”, kas pagatavoti kā našķi.

LA.lv