Praktiski
Mājas

Veiksmes un veselības sardzē – biodinamiskās piramīdas5

Foto – Andris Ozoliņš

Biodinamiskās piramīdas pozitīvi ietekmē mājokļa mikroklimatu. Zināms taču, ka piramīdas atstaro elektromagnētisko lauku, tāpēc derīgi tās likt datoru un televizoru tuvumā.

Viens no pasaules brīnumiem ir Heopsa piramīda, taču arī Latvijā daži mēģina savā īpašumā uzcelt nelielākas šādas būves, piemēram, Bārbelē, Ventspils novadā u. c. Izpētīts, ka piramīdām piemīt spēja akumulēt bioenerģiju, kas labvēlīgi ietekmē apkārtējo vidi un palielina dzīvības procesu intensitāti. Pārtikas produkti, turēti šādā būvē, neticami ilgi saglabājas svaigi, bet no sēklām izaug spēcīgāki augi, savukārt cilvēki te var labāk atslābināties un pat atgūt veselību. Tiem, kam nav iespēju uzbūvēt kaut nelielu piramīdas tipa būvi, var ierosināt iegādāt vai pašiem uzmeistarot miniatūru piramīdu, ko novietot mājoklī. Ne velti šobrīd visā pasaulē, tostarp arī Latvijā, daudz ļaužu aizraujas ar piramīdu mazajiem līdziniekiem – orgonītiem. Tie, iespējams, ir klasisks mūsdienu gadžets – glīts, intriģējošs un mazliet mistisks.

Lai arī piramīdu pozitīvo iedarbību zinātne vēl nav pratusi līdz galam izskaidrot, negatīvā iedarbība nav novērota. Uzskata, ka cilvēki pozitīvo enerģiju pamatā uzņem sapņos, taču ar to bieži nepietiek ikdienas aktivitātēm, tāpēc pozitīvās enerģijas trūkums izraisa slimības un neveiksmes. Palīdzēt varot orgonīts. Meditācijas eksperti uzskata, ka orgonīti var aizvest saprātu daudz augstāk un sa­sniegt meditatīvo stāvokli daudz ātrāk. Mistiķi min, ka šīs tehnoloģijas izmantojuši senie atlantīdieši.

 

Piramīda pašu rokām

Senie burvji un alķīmiķi ar ģeometriju neaizrāvās un rīkojās vienkārši, piemēram, seno alķīmiķu atveidojumā bieži redzam konusveida cepures. Lai izveidotu konusveida piramīdu, jāņem kartona lapa, jāuzzīmē uz tās aplis, kas pēc tam jāpārgriež uz pusēm. Savienojot pusloka malas, iegūstam konusu, kam atliek apakšā pielīmēt pamatni. Piedevām konuss nav jāorientē pēc Zemes ģeomagnētiskajām līnijām. Tomēr šādas piramīdas darbība esot vājāka nekā klasiskajai četrstūra piramīdai.

“Piramīdu var taisīt no jebkāda materiāla, tas nemaina būtību,” skaidro piramīdu meistars Kristaps Deģis. “Katrs interesents pats var izgatavot piramīdas modeli no kartona, koka vai kāda minerāla. Pārsvarā piramīdas tiek veidotas pēc Gīzas piramīdu proporcijām, kur divu pamata malu garumu summa dalīta ar Pī ir augstums. Piemēram, populāri ir šādi piramīdas modeļa izmēri: pamatmala – 8 cm, augstums – 5 cm. Tiesa, vienādsānu piramīdai var būt dažāds augstums. Jo piramīda ir zemāka, jo tai ir nomierinošāka iedarbība. Jo piramīda augstāka, jo tā ir aktīvāks vēlmju piepildītājs. Gīzas piramīdu proporcijās malas ir vidējā slīpumā – ne stāvas, ne lēzenas, tādēļ rodas harmonizējošs efekts. Modeļa izmērus atbilstoši vajadzībai var palielināt proporcionāli. Novietojot četrstūra piramīdu telpā, viens no piramīdas sāniem noteikti jāorientē precīzi ziemeļu–dienvidu virzienā.

Lai izveidotu piramīdu no kartona, ņemiet biezu kartonu un ar cirkuli uz tā uzvelciet apli ar rādiusu 10 cm, sadaliet to sešās vienādās daļās un četrās no tām iezīmējiet četrus vienādus vienādmalu trijstūrus – tās būs četras sānu plaknes. Iegūto figūru izgrieziet, salokiet piramīdas formā, iekšpusē nostipriniet šuves vietā, un jūsu piramīda ir gatava. Uzrakstiet uz lapiņas savu kvēlāko vēlmi, sarullējiet to un ielieciet piramīdas iekšpusē, lai tā ātrāk materializētos.

 

Orgonīti laimei, naudai

Lai izgatavotu jebkuras formas orgonītu, vispirms vajadzīga veidne. Piramīdu veidojot kartona veidnē, tās sāni ir nedaudz grubuļaini un malas nevienādas. Labāk izmantot veidnes, kas taisītas no alumīnija loksnes vismaz 1,5 mm biezumā. Atrast cilindrisku formu ir daudz vienkāršāk – noderēs kēksu cepamās formiņas no metāla vai silikona. Lai izveidotu konusu, noderēs stikla martini glāze. Ja veidne ir no metāla vai stikla, tā vispirms ir jāvasko ar veidņu vasku, un tikai tad tajā var veidot orgonītu. Var taisīt arī mazu kabatā nēsājamu orgonītu, kam noderēs ledus gabaliņu saldējamā plastmasas veidne.

Orgonītu kopā saturēs epoksīda vai poliestera sveķi. Dabiskais, neslīpētais kvarca kristāls attīrīs enerģiju. No vara stieples tīta spirāle dos enerģijai augšupejošu virzienu. Vara, misiņa un alumīnija skaidas enerģiju koncentrēs. Kad sameklētas visas vajadzīgās lietas, uz svariem sajauc attiecīgu daudzumu sveķu ar cietinātāju ražotāja norādītajās proporcijās. Veidnē ielej sveķus, ievieto spirāli, kurā ietīts kvarca kristāls, un atlikušo vietu aizpilda ar skaidām. Lai sveķi sacietētu, telpā jābūt +15…+25 °C temperatūrai. Pēc diennakts orgonītu var ņemt no formas ārā. Pamata plakni apslīpē ar 40. grauda slīppapīru, pārējo virsmu var pulēt, lai orgonīts iegūtu vizuāli pievilcīgu izskatu. Var arī neapstrādāt, ja nav iespēju to veikt. 8 x 8 cm piramīdas pamatni agrāk slīpēju ar roku aptuveni 10 – 15 minūtes, tagad nostiprinu slīppapīru uz urbjmašīnas. Veidojot piramīdas specifiskiem nolūkiem, tajās ievieto noteiktus akmeņus, lai piesaistītu raksturīgu enerģiju, piemēram: mīlestībai – rožu kvarcu, naudas piesaistīšanai – lazurītu, veselībai – nefrītu, aizsardzībai – obsidiānu, meditācijai – avanturīnu.

Jebkuru piramīdu var lietot vairākos veidos. Ja piramīdu novieto uz ūdens glāzes, tā divpadsmit stundās uzlādē ūdeni. Ja zem tās paliek naudas zīmi, aug bagātība. Ja cilvēka attēlu, tad viņam uzlabojas veselība. Uzrakstot vēlmi un paliekot to zem piramīdas, tā materializējas daudz ātrāk. Uzliekot uz āderu krustpunkta, piramīda neitralizē āderu starojumu. Uzliekot uz ķermeņa sāpošās vietas, tā noņem sāpes. Meditācijas laikā, turot abās rokās, piramīda pastiprina meditāciju,” stāsta piramīdu meistars Kristaps Deģis.

 

UZZIŅA

* Amerikānis Dons Krofts ar dzīvesbiedri Kerolu (viņa ir ekstrasense, kas redz “labās” un “sliktās” enerģijas), attīstot austriešu zinātnieka Vilhelma Reiha idejas, atklājuši, ka uz Zemes sastopams dzīvais jeb pozitīvais spēks – POR (Positive Orgone) un nedzīvais jeb negatīvais spēks – DOR (Dead Orgone). Uzskata, ka pieņēmums sasaucas ar teoriju par torsionu lauku kreiso un labo spinu (rotācijas virzienu). Krofti uzskata, ka DOR bagātīgi veidojas ap atomelektrostacijām, augstsprieguma līnijās, radio, televīzijas un mobilo telefonu raidītājos, radiolokatoros, mikroviļņu krāsniņās, tāpat sektu, sātanistu un noziedznieku pulcēšanās vietās. Paaugstināta DOR koncentrācija izraisot stresu, imūnsistēmas traucējumus un depresiju, kas provocē slimības. Savukārt POR dodot dzīvības spēka pieplūdumu, optimismu, veselības nostiprināšanu un garastāvokļa uzlabošanos.

* Orgonīti – piramīdas, konusa vai cilindriskas formas veidojums, kas sastāv no epoksīda vai poliestera sveķiem, kuros ieslēgti vara vai misiņa un alumīnija skaidu slāņi un neslīpēts kvarca kristāls, ap kuru aptīta vara spirāle. Noteiktās attiecībās savietotās sastāvdaļas rada noteiktas frekvences laukus teju 100 m rādiusā un pārveido DOR par POR. Cilindriskas formas izstrādājumus, kurus Krofti nosauca par TB (Tower Buster), novieto zem mobilo telefonu torņiem. Koniskas formas veidojumi (HHG – Holy Handgrenade), kas ir lielāki (10 cm diametrā un 10 cm augstumā), enerģētiski slimu vidi raidītāja, lokatora, augstsprieguma iekārtas vai cita objekta tuvumā varot atveseļot 2,5 km2 platībā. Krofti iesaka HHG turēt savā dzīvesvietā, vadāt līdzi, dāvāt radiem un draugiem. Statistika liecina, ka rajonos, kuros novietoti vairāki HHG, mainās morālais klimats un ļaudis kļūst labestīgāki. Uzskata, ka orgonītu izstrādājumu klātbūtne masu pasākumos spēj novērst nekārtību rašanos. Tāpat orgonītu varot izmantot upēs, ezeros un jūrās piesārņojuma izgulsnēšanai.

LA.lv
Inita Šteinberga
Praktiski
Atā, skaistā fuksija! Tiekamies pavasarī!
6 stundas
AS
Anna Skariņa
Praktiski
Drēbju mazgāšanas viltības, kuras jāzina katrai saimniecei
6 stundas
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Zīlītes jau klauvē pie loga. Sākam gatavot barības krājumus!
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Ir bankas, kurām nepieciešama stingrāka pieeja. INTERVIJA ar FKTK vadītāju Santu Purgaili
Intervija 32 minūtes
LE
LETA
Dabā
Lietus būs no rīta: laika prognoze sestdienai
34 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Rinkēvičs uzrunā Austrālijas latviešus par vēstniecību
18 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Svarīga informācija par uguņošanu Rīgā 18. novembra vakarā
5 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Francijā plosās spēcīgs sniegputenis: bojā gājis viens cilvēks, daudzviet traucēta elektroapgāde
1 stunda