Praktiski
Mājas mīluļi

Uzdāvini Ziemassvētkus suņiem un kaķiem! “Mežavairogos” gaida 140 ķepaiņi0


Arī suņi grib saņemt Ziemassvētku dāvanas, un lielākā no tām ir cilvēku uzmanība.
Arī suņi grib saņemt Ziemassvētku dāvanas, un lielākā no tām ir cilvēku uzmanība.
Publicitātes foto

Visiem, kas vēl nav pārliecināti, kam dāvāt Ziemassvētku sirds siltumu, nav tālu jāmeklē – tepat aiz Ķekavas ir vairāki desmiti suņu un kaķu, kas noilgojušies pēc uzmanības un sirds siltuma.

“Ģimenes diena” dzīvnieku patversmē “Mežavairogi” jau kļuvusi par tradicionālu pasākumu. Tomēr šogad tā notiek īpaši – sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentiem un basketbola skolas “Rīdzene” audzēkņiem. Jau pagājušajā gadā “Ģimenes dienu” apmeklēja vairāk nekā 400 cilvēku, šogad, ņemot vērā jauniešu lielo iesaisti pasākuma organizēšanā, tiek cerēts uz vēl lielāku apmeklētāju skaitu.

No šāda pasākuma konkrētu, taustāmu labumu iegūst arī patversmes dzīvnieki. “Pirmkārt, dzīvnieki ir ļoti noilgojušies pēc cilvēku uzmanības un pastaigas tiem sagādā patiesu prieku. Bet otrkārt – tiem patversmes suņiem, kuru foto ar bērniem un ģimenēm rāda, ka tie ir draudzīgi un mīļi, ir daudz vieglāk atrast pastāvīgu mājvietu,” stāsta dzīvnieku patver­smes “Mežavairogi” vadītāja Danuta Priede.

Dzīvnieku patversme “Mežavairogi” atrodas Ķekavas novadā, Jaunjelgavas (Daugmales) šosejas P85 – 2. km pašā sākumā. Patversme darbojas vairāk nekā desmit gadus, šobrīd tajā ir vairāk nekā 80 suņu un 60 kaķu, kā arī savvaļas dzīvnieki – lāči, lapsas, jenotsuns, lūši.

LA.lv