Praktiski
Mājas mīluļi

Ulubele vasaras brīvlaikā gaida mazos dzīvniekmīļus savā skoliņā0

Foto no Ulubeles arhīva

Jau šovasar Ulubele atklāj Cilvēcības skoliņu bērniem no 6 līdz 13 gadiem!
Ulubele ir padomājusi par mazajiem dzīvniekmīļiem – bērniem, kuri jau sen ir gribējuši iesaistīties un kļūt par brīvprātīgajiem palīgiem Ulubelē.
Šobrīd patversmē par brīvprātīgajiem palīgiem var kļūt personas, kuras sasniegušas 14 gadu vecumu, tāpēc ir radīta alternatīva mazākiem bērniem – Ulubeles Cilvēcības skoliņa, lai arī mazie dzīvniekmīļi varētu iesaistīties un izglītoties par dzīvnieku tēmām.

Vecākiem, krustvecākiem, vecvecākiem un draugiem ir brīnišķīga iespēja iepriecināt mazo skolēnu, uzdāvinot viņam abonementu uz Ulubeles Cilvēcības skoliņu vasaras brīvlaikā. Skoliņā bērniem iemācīs rūpēties par mājdzīvniekiem, lai audzinātu atbildīgus un līdzjūtīgus cilvēkus un topošos mājas mīluļu saimniekus.

Skoliņas programmas ietvaros bērniem tiek piedāvātas trīs aizraujošas un izzinošas nodarbības divās vecuma grupās (6–9 gadi un 10–13 gadi). Katra nodarbība ilgs 3 stundas. Ulubeles Cilvēcības skoliņā bērni apgūs, ko nozīmē uzņemties atbildību visa dzīvnieka mūža garumā un kāpēc mājdzīvnieka iegāde ir visas ģimenes kopīgs lēmums, kā arī praktiski apgūs iemaņas mājdzīvnieku aprūpē un mācīsies pareizu saskarsmi ar kaķi un suni.

Cilvēcības skoliņas nodarbības notiks no 4.jūlija līdz 31.augustam. Nodarbības notiks pēc konkrēta grafika, taču katram pašam būs iespēja izvēlēties un pieteikties kurā nedēļā, dienā un laikā bērns apmeklēs Cilvēcības skoliņas trīs nodarbības. Lai bērns varētu apmeklēt Ulubeles Cilvēcības skoliņu, vispirms nepieciešams iegādāties abonementu, kas maksā 30 eiro (par 3 nodarbībām). Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku aprūpei. Abonementu iegādāties iespējams visās Biļešu Paradīzes kasēs vai mājaslapā www.bilesuparadize.lv.

Pieteikties nodarbībām varēs, sākot no 15.jūnija Ulubeles Cilvēcības skoliņas mājaslapā: www.ulubele.org/cilvecibas-skolina.
Skoliņas absolventi septembra sākumā tiks sveikti īpašā pasākumā, atklājot Ulubelē goda sienu ar visu Cilvēcības skoliņas absolventu vārdiem.

Vietu skaits Ulubeles Cilvēcības skoliņā ierobežots, tāpēc neatliec abonementa iegādi! Abonementus iespējams iegādāties jau no 1.jūnija.
Vairāk informācijas un pieteikšanās Cilvēcības skoliņai pēc abonementu iegādes: www.ulubele.org/cilvecibas-skolina

LA.lv