Produkti un garšvielas, Receptes

Trīs produkti, kurus nekādā gadījumā nedrīkst mazgāt pirms pagatavošanas

1. Olas.

Pēc apstrādes uz olām izveidojas aizsargkārtiņa, kas absolūti nekaitē veselībai. Tā vajadzīga, lai uz olām iespējami esošās baktērijas nenokļūtu uz citiem produktiem.

Tāpēc olas pēc nopirkšanas olas un pirms gatavošanas nekādā gadījumā nevajadzētu mazgāt, citādi vienkārši nomazgāsi aizsargkārtiņu.

2. Vista
3
Vistu mazgāt pirms pagatavošanas ir īpaši bīstami. Kad vista nokļūst ūdenī, tā piesārņo to ar jēlā gaļā esošām baktērijām, bet pēc tam kopā ar ūdeni tās var nokļūt uz virtuves virsmām un piesārņot citus pārtikas produktus. Īpaši slikti ir tas, ka šādā veidā var saslimt pat ar salmonelozi.

Lai vista neradītu draudus veselībai, tā jāgatavo vismaz 75 grādu temperatūrā.

3. Zivis
4
Tas pats, kas ar vistu – zivju iepriekšēja mazgāšana neiznīcina tajās esošās baktērijas, bet veicina to izplatīšanos uz virtuves virsmām

Šķir nākamo lapu un uzzini, kuri produkti jāmazgā obligāti!

6 Komentāri

  1. Man ir jautaajums: ja es masturbeeju ar veikalaa pirktu lielu gurkji, shis gurkjis pirms masturbaacijas ir jaamazgaa jeb pietiek tikai ieziest ar kreemu? Un vai sho gurkji peec masturbaacijas ir jaamazgaa jeb pietiek tikai nogriezt mizinju? – mans kaiminjsh suudzas ka mani salaati garshojot peec suudiem, bet nezinu vai vinjssh ir objektiivs shajaa jaautaajumaa. Varbuut tomeer nomazgaat? Kaa daraat juus?

  2. Lieliski ādas reģenerācijas procesu veicina uz godži ogu bāzes veidots krēms. Lietoju nu jau pusgadu, spogulī man pretī tagad skatās trīsdesmitgadīga sieviete, lai gan man jau pāri 40. https://goo.gl/s3LSak
    (protams, arī mērena fiziskā aktivitāte, svaigs gaiss, pilnvērtīgas attiecības ar vīru ir svarīgas)

  3. Šodien sākas īstais pavasaris, dienas kļūst garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

Pievienot komentāru