Mājas mīluļi, Meklē mājas

Tiešsaistes kamera: “Ulubeles” suņi gaida jaunus saimniekus

Foto - "Ulubele"

Nelielu ieskatu suņu dzīvē Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē “Ulubele” vari iegūt, vērojot tiešsaistē vienu no voljēriem ar vebkameras palīdzību.

Broadcast is powered by Animalslife.net
Broadcast is powered by Animalslife.net

3 Komentāri

  1. Neieslīgšu detaļās, bet pirms 2 mēnešiem es pamanīju ļoti krāsainu mājaslapu ar jaunu masku pret akni – Black Mask. Tā bija mana pēdējā iespēja, tāpēc es nolēmu to pasūtīt. Un es nespēju noticēt savām acīm, kad ieraudzīju pirmos rezultātus! Jau pēc vienas nedēļas mana akne sāka samazināties un apsārtums bija mazāk redzams. Viena mēneša laikā akne pilnībā izzuda. Parasti no krēmiem un gēliem man ir alerģiska reakcija, taču šoreiz – nekā! Perfekti! šeit viņu lapa: https://goo.gl/qB2RB8 starp citu – piemērota arī vīriešiem!

  2. Nav sliktu laika apstākļu, ir nepareizi izvēlēts apģērbs, automašīna un kompānija, kurā atrodies, dzīves partneris. Piekrīti? Vai esi gatava pavasara atnākšanai? Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un likteņa kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

  3. Nepaļaujies uz “veiksmi”, kuru te mēģina kultivēt masu mēdiji un visādi reklāmisti. Panākumiem, rezultāta sasniegšanai jābūt apzinātai, mērķtiecīgai un matemātiski pamatotai.
    Es kādreiz domāju, ka visas tās reklāmas ir vien apmaksāti lotoreju organizatoru mēģinājumi ievilināt savos tīklos vientiešus un izkāst viņu maciņus līdzīgi kā to dara valdība. Bet tad kādu dienu, kad pirms pusgada biju saņēmusi labu prēmiju par izcili nodotu projektu, pēc kolēģes, kurai vīrs profesionāls matemātiķis, ieteikuma izmēģināju kombinatorikā un statistiskajā prognozēšanā balstītu sistēmu, kura, starp citu, izstrādāta tepat Latvijā. Un – kas to būtu domājis – 470 eiro plusā! Biju, maigi sakot, uz pakaļas. Tā jau pusgadu katru nedēļu aizpildu biļetes balstoties uz šo algoritmu, ne reizi nav bijis mazāk par 50 eirikiem plusā, bet vienreiz gadījās pat gandrīz 3 tūkstoši! Pa šo laiku esmu bijusi 2 ceļojumos, vienreiz ar bērniem, nomainīju auto pret mazlietotu premium klases spēkratu, tagad sāku apsvērt iespēju pārdot vēl neizmaksāto dzīvokli un iegādāties nelielu, bet omulīgu mājiņu pierīgā. Un zinu, ka būšu mūžam pateicīga kolēģei, ar kuru nu esam arī cieši sadraudzējušies, par parādīto iespēju mainīt savu vientuļās māmiņas, kura viena velk visu smagumu, dzīvi.
    Labiem darbiem ir jāvairojas, tāpēc es padalos arī ar līdzcilvēkiem: https://goo.gl/BhI59w

Pievienot komentāru