Praktiski
Mājas

TESTS. Izvēlies sapņu māju un uzzini par sevi nedaudz vairāk0

Psiholoģijā ir liels skaits visdažādāko testu, kuri var pastāstīt par mums to, ko, iespējams, pat nenojaušam. Vieni no interesantākajiem un ātrākajiem ir attēlu testi. Šajā gadījumā jāizvēlas sava sapņu māja no redzamajiem attēliem. Lasiet un uzziniet, ko nozīmē jūsu izvēle.

1. Ja jūs izvēlējāties lauku māju…
Jūs esat dzimis romantiķis. Trokšņainu ballīšu vietā jūs izvēlaties klusus un mājīgus vakarus tuvāko cilvēku lokā. Pūlis jūs nomāc, tāpēc cenšaties pavadīt laiku vienatnē. Visticamāk, jūs esat intraverts. Jums ir maz cilvēku, kuriem varat uzticēties, toties par tiem jūs esat pārliecināts par visiem 100%. Jūs esat pašpietiekama persona, kas zina, ko vēlas no dzīves. Jūs nekad neizjūtat vientulību un varat ilgu laiku pavadīt pilnīgā vienatnē.

2. Ja jūs sapņojat par senu pili…
Jūs esat cilvēks ar konservatīvu viedokli, kas vienmēr ievēro tradīcijas. Jums ir grūti novirzīties no ierastā ceļa, un jebkuras izmaiņas jums nenāk viegli. Jūs esat konsekvents, stabils un disciplinēts darbinieks, kuru, visticamāk, augstu vērtē arī priekšnieks. Lai izlemtu mainīt darbavietu, jums tam būs nepieciešams ilgs laiks. Saziņā ar citiem jūs esat cinisks un uz cilvēkiem skatāties no augšas. Daudzi uzskata, ka esat snobs un pedants, kam jūs reizēm arī piekrītat.

3. Ja jūs izvēlējāties māju uz riteņiem…
Savas dvēseles dziļumos jūs esat mūžīgs ceļotājs. Līdztekus reāliem ceļojumiem pa pasauli jūs bieži dodaties ceļojumos arī savos sapņos. Šī iemesla dēļ jūs esat nedaudz izklaidīgs un nemitīgi lidināties mākoņos. Citi jūs uztver kā labsirdīgu un draudzīgu cilvēku. Daži uzskata, ka jūs esat mūžīgais bērns. Jūsu piedzīvojumi un aizraušanās viņiem šķiet smieklīgas un nepiemērotas. Jūs mīlat visu, kas ir jauns un nezināms, bet ērtības mājās jums ir praktiski vienaldzīgas.

4. Ja jums tuvāka ir mūsdienu augsto tehnoloģiju stila māja…
Jūs esat cilvēks, kurš ir lietas kursā par pašiem pēdējiem notikumiem. Ja jūs izvēlaties apģērbu, tad tikai pašu modernāko. Ja runa ir par gadžetiem, tad jums rokās būs paši pēdējie jaunumi. Jūs mīlat mājīgumu, kas jums izpaužas minimālismā: pie rokas vienmēr vajadzētu būt tikai visnepieciešamākajam. Jūs esat diezgan sarežģīts cilvēks, kurš neceremonējas ar citiem cilvēkiem. Ja jūs ieņemat vadošu amatu, tad padotie, visticamāk, no jums baidās.

5. Ja jūs uzrunāja “dejojoša” māja…
Jūs mīlat radošumu jebkurā tā izpausmē. Pat ja jūsu profesija nav saistīta ar mākslas jomu, uzdevuma risināšanā jūs nereti izvēlēsieties radošu piegājienu. Jūs esat nepastāvīga persona, un jūsu viedoklis par vieniem un tiem pašiem jautājumiem var atšķirties pat vienas dienas laikā. Jums ir daudz draugu, jūs mīlat saziņu un nevarat nosēdēt četrās sienās. Jums ir labi attīstīta iztēle. Jūs esat novators un ļoti bieži kļūstat par vistrakāko un izcilāko ideju autoru.

6. Ja jums patīk grezna villa…
Jūs esat cilvēks – svētki, kas necieš garlaicību. Literatūrā jūsu tēls atbilst Lielā Getsbija tēlam. Kad nepieciešams, jūs varat strādāt un pielikt visas pūles, lai sasniegtu mērķi, bet mīlat arī atpūsties pienācīgā veidā. Jums nepatīk grūtības un cenšaties dzīvot ar pilnu krūti. Visticamāk, jūs tērējat naudu pa labi un pa kreisi. Jums ir daudz draugu, no kuriem daži ar jums sazinās tikai savtīgu mērķu dēļ.

Avots: Our-life-fb.ru

LA.lv