Praktiski
Mājas

TESTS. Izvēlies vienu no sešām mājām un uzzini, kāds saimnieks esi!0

Attēlu testi var pastāstīt par mums vairāk, nekā varam iedomāties. Šajā testā piedāvājam izvēlēties vienu no sešām mājām, kurā tu labprāt dzīvotu, un uzzināt vairāk par savu raksturu, piemēram, to, kāds saimnieks vai saimniece esi.

1. māja
Tu esi viesmīlīgs cilvēks, kas apveltīts ar siltu sirdi – tavas durvis vienmēr atvērtas ciemiņiem. Tu esi gatavs palīdzēt citiem, pat ziedojot laiku un līdzekļus, kas vajadzīgi tev pašam. Uz tevi var paļauties! Draugi un radi var rēķināties ar tavu palīdzību, tu vienmēr esi pieejams paziņām. Tas liecina par tavu plašo sirdi un empātijas spēju. Tomēr daži var arī pārmērīgi izmantot tavu labsirdību. Paliec tikpat labs cilvēks, bet neļauj sevi izmantot!

2. māja
Tavs dzīvesveids, visticamāk, ir visai noslēgts. Tev nepatīk, ka citi uzzina, kas notiek tavā dzīvē. Tu nelabprāt dalies sīkākā informācijā par savu dzīvi. Tas ļauj tev justies droši un pārliecināti, piešķir spēkus, jo tu jūti, ka esi vienīgais, kas kontrolē tavas izjūtas. Iespējams, šāda nostāja pret dzīvi nāk līdzi no bērnības. Tomēr nevajadzētu celt sienu starp sevi un tuviniekiem, kuri vēlas palīdzēt, un atver sirdi, kad jūties slikti vai vientuļi. Viņi tevi mīl un vēlas rūpēties par tevi!

3. māja
Tev patīk viss, ko dzīve var dāvāt, un tu ar entuziasmu esi gatavs ļauties jauniem iespaidiem. Tev patīk pētīt lietas un doties garās pastaigās dabā. Tu ar prieku izvirzi sev jaunus mērķus. Tu izstaro optimismu un mīli dzīvniekus. Cilvēkus tu piesaisti ar optimistisko skatienu uz dzīvi, viņiem patīk atrasties tavā sabiedrībā. Tomēr akls optimisms var sagādāt arī nepatikšanas. Optimistiska pasaules uztvere ir laba, bet vajadzīgs arī reālistisks vērtējums.

4. māja
Tu esi kā atvērta grāmata. Tu iekšēji esi tāds pats kā ārēji. Tu brīvi paud emocijas un mīli eiforiju, kuru sniedz šīs izjūtas. Cilvēki tavā sabiedrībā jūtas komfortabli, jo viņiem nav pastāvīgi jāseko savai uzvedībai. Tu runā atklāti, un reizēm tev pietrūkst takta izjūtas. Vienkārši reizēm nenāktu par ļaunu sekot savām emociju izpausmēm, tad viss būs lieliski.

5. māja
Tu vairs nejūties apvainojies uz savu pagātni, jo esi atzinis: šie pārdzīvojumi padarījuši tevi par to cilvēku, kāds esi šobrīd. Tu palīdzi cilvēkiem, kuri ir vientuļi un jūtas slikti. Mēdz būt dienas, kad tevi pārņem dziļa depresija. Bet ir arī tādi periodi, kad esi pārpilns optimisma un gatavs iet pretī pārdrošākajiem mērķiem.

6. māja
Tev nenākas viegli uzticēties cilvēkiem, bet, kad ielaid kādu savā dzīvē, šis cilvēks paliek ar tevi kopā vienmēr. Pat ja kāda iemesla dēļ attiecības pasliktinās, tu saglabā siltas atmiņas, atlaižot šo cilvēku – lai kas arī būtu noticis starp jums. Tu, iespējams, esi bijis gatavs uzticēties ikvienam, bet dzīve padarījusi tevi piesardzīgu un izvēlīgu. Neskatoties uz to, tev ir pozitīvs skatījums uz dzīvi, un tas ir labi. Tavam partnerim noteikti ir ļoti paveicies, jo tu esi reizē racionāla un optimistiska personība.

LA.lv