Interjers, Mājas

TESTS. Izvēlies vienu no lukturiem un noskaidro, kas tev palīdzēs dzīvē!

tests_lukturi

Katram cilvēkam dzīvē kāds vai kaut kas palīdz. Tā vienkārši ir iekārtota pasaule.

Ja tu izvēlējies lukturi nr. 1
Tev palīdz komunikācija ar citiem cilvēkiem. Iespējams, komunikācija ar tuvajiem cilvēkiem sarežģītās situācijās tevi uzmundrina, neļauj padoties, kā arī tev tiek sniegti noderīgi padomi. Tavi tuvie cilvēki tevi mīl un novērtē par to, ar kādu vieglumu un pozitīvismu tu uztver dzīvi, kā arī par nebeidzamu dzīves mīlestību.

Ja tu izvēlējies lukturi nr. 2
Tev palīdz sieviete. Varbūt tā ir mamma, māsa vai tuvs draugs, bet viņa vienmēr ir līdzās un par tevi rūpējas, gluži kā tu par viņu. Viņa vienmēr ir tavā pusē un jebkurā lietā tevi atbalsta, uzmundrina, ja esi nomākta vai pazaudējusi ticību sev.

Ja tu izvēlējies lukturi nr. 3
Tev palīdz stingrība pret sevi. Tu esi perfekcionists. Tu vienmēr centies būt pats labākais. Ikviens tavs darbs ir paveikts rūpīgi un labi. Tu mēģini uzzināt pēc iespējas vairāk, tevi interesē jaunas iespējas un jauni sasniegumi. Tu cieni sevi un citus, un tas tev palīdz dzīvē.

Ja tu izvēlējies lukturi nr. 4
Tev palīdz tavas emocijas. Tu neturi sevī skumjas un nekautrējies priecāties. Tu neesi noslēgta persona. Tev nav apspiestu emociju un slēptu baiļu. Tu dzīvo brīvi un viegli, pateicoties tam, ka esi patiess cilvēks, kas izpauž savas jūtas.

Ja tu izvēlējies lukturi nr. 5
Tev palīdz tavs uzmanīgums. Tu nedzīvo mākoņos un neļaujies tukšiem sapņiem. Tu reti kad esi vīlies. Tev parasti nāk par labu viss, ko tu dari. Jo, pirms kaut ko uzsāc, tu labi apdomā visus plusus un mīnusus.

Ja tu izvēlējies lukturi nr. 6
Dzīvē tev palīdz strādīgums un taupība. Tu neesi slinks cilvēks. Tu vienmēr strādā, un tas tev nāk par labu. Tu māki izdarīt daudzas lietas, un tas ietaupa tavu budžetu. Tevi ciena, tev grib līdzināties, un tev tas ļoti patīk. Tu labi apzinies, ka viss, kas tev ir, tu esi nopelnījis ar savu darbu un nopietno attieksmi pret dzīvi.

Pievienot komentāru