Praktiski
Mājas

TESTS. Izvēlies tīkamāko krēslu un uzzini, cik pilnīga ir tava iekšējā pasaule0

Foto: Fabiosa

Tavā priekšā ir 6 dažādi krēsli – intuitīvi izvēlies to, kurš patīk visvairāk.

1. krēsls
Ja tu izvēlējies šo krēslu, tas liecina, ka esi neliekuļots un godīgs cilvēks. Tev piemīt taisnīguma sajūta un tu allaž centies būt objektīvs pret savu ģimeni un apkārtējiem cilvēkiem. Tev ir lieliska spēja prast atšķirt slikto no labā.

2. krēsls
Tu esi cilvēks, kas cenšas dzīvot godīgi un izvairīties no iesaistīšanās intrigās. Ja tev kāds cilvēks nepatīk, tu to vienmēr pateiksi tieši un atrisināsi šo problēmu reizi un uz visiem laikiem. Tu tiecies dzīvot saticībā ar visiem un spēj vienoties pat ar nelabvēļiem. Tavi draugi zina, ka var rēķināties ar tevi. Viņi arī nāk palīgā, ja tev tas ir nepieciešams.

3. krēsls
Tu esi ambiciozs cilvēks, bet šā vārda labākajā nozīmē. Tu zini, ko vēlies sasniegt dzīvē, tāpēc pieliec tam maksimālas pūles. Tā kā tev piemīt analītiska domāšana, tev izdodas daudz ko paveikt ar pozitīvu rezultātu. Tu esi gudrs cilvēks un lieliski saproti, ka bez darba nevar panākt neko.

4. krēsls
Tu skaties uz dzīvi optimistiski. Un nekad nezaudē cerību, spēj atrast izeju pat no sarežģītākās situācijas. Tev patīk saskarsme ar pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem, kas raugās uz pasauli tāpat kā tu, un centies izvairīties no komunikācijas ar negatīvi noskaņotiem ļaudīm. Tava cerība un ticība labajam ļauj tikt galā ar izvirzītajiem uzdevumiem.

5. krēsls
Tu dzīvē lielāko nozīmi piešķir mīlestībai. Un tas attiecas ne tikai uz tavu partneri, bet arī apkārtējiem cilvēkiem. Tu centies, lai ap tevi valdītu miers un saskaņa. Taču esi uzmanīgs – ir cilvēki, kas var izmantot tavu labestību ļaunprātīgiem mērķiem.

6. krēsls
Tu esi ļoti romantisks un sapņains cilvēks. Tava sapņainība un dabiskums patīk daudziem cilvēkiem. Tu nemīli pelēko ikdienu, tāpēc centies ieviest dažādību katrā dienā. Tava prasme rast vienkāršus, bet iedarbīgus risinājumus palīdz ātri un efektīvi tikt galā ar izvirzītajiem uzdevumiem.

LA.lv