Praktiski
Mājas

TESTS. Izvēlies šķīvi un uzzini, cik laba saimniece esi!0

Katras sievietes dzīvē ir periodi, kad gribas būt ideālai saimniecei, un tādi, kad citas lietas dzīvē ir svarīgākas. Kurā posmā šobrīd atrodies tu? Testiņš palīdzēs to noskaidrot!

Pirmais šķīvis
Tev ir lieliska gaume! Tu priecājies pat par dzīves sīkajiem labumiem un baudi vienkāršas lietas. Tev patīk iegādāties traukus un virtuves piederumus vienotā stilā. Un tavi pirkumi parasti ir pārdomāti un vērtīgi: ne īpaši dārgi, toties kvalitatīvi. Malacis! Tu esi ļoti laba saimniece.

Otrais šķīvis
Saimniekošana nav īsti tava stihija. Tavā dzīvē pirmajā vietā ir citas prioritātes. Tāpēc omulīgas ligzdiņas vīšana mājās šobrīd nolikta malā. Tu jau tāpat mājās praktiski neesi! Iespējams, viss mainītos, ja mazinātos darbu daudzums uz aizņemtība. Var gadīties, ka vīrieša ienākšana tavā dzīvē pavērs jaunu interešu jomu, bet tāpat iespējams, ka tu meklēsi saimniecisku vīrieti, bet pati turpināsi traukties dzīvē!

Trešais šķīvis
Tevi var droši dēvēt par krietnu saimnieci ar labu gaumi. Apkārtējie gan reizēm var tavus dzīves uzskatus dēvēt par vecmodīgiem. Bet kas gan slikts mīlestībā uz klasiku? Klasika vienmēr ir modē! Tu esi sajūsmā par senatnīgām servīzēm, izsmalcinātiem traukiem un galda piederumiem. Tā ir tava pasaule, kurā tu jūties ērti. Kāpēc censties darīt kā visi?

Ceturtais šķīvis
Tu gūsti gandarījumu, rosoties pa māju. Tev nesagādā nepatīku visi ikdienas darbiņi, trauku un grīdas mazgāšana, uzkopšana un ēst gatavošana. Tieši pretēji, šīs lietas tevi iedvesmi jaunām idejām, kā labāk iekārtot savu mājokli, kura spodrināšanu tu nekad neuzticēsi nevienam citam. Jo tikai tu vari paveikt ideāli. Tava māja vienmēr spīd un laistās!

Piektais šķīvis
Tu esi lieliska saimniece, bet vienkārši bieži pietrūkst laika, lai nodarbotos ar mājas lietām. Pēc smagas dienas gribas atkrist pie televizora, nevis rāpot pa māju ar grīdas lupatu rokās. Vai palasīt grāmatu, atliekot trauku mazgāšanu līdz… Bet, kad ķersies klāt, viss tiks izdarīts tā, ka labāk nemaz nav iespējams!

Sestais šķīvis
Tu esi vislabākā saimniecīte! Un vēl tev patīk uzņemt viesus, kuri noteikti tevi slavēs par kulinārās mākslas šedevriem uz galda un mājīgo atmosfēru. Mājiniekiem vienmēr viss jānoliek pareizā vietā, citādi tu sarīkosi skandālu! Tev ne īpaši patīk, ja mājas uzkopšanā kāds palīdz. Tu uzskati, ka visu izdarīsi vislabāk. Tomēr reizēm pašai būtu vieglāk no šī principa nedaudz atkāpties!

LA.lv