Praktiski
Mājas

Tests. Izvēlies sev tīkamāko krēslu un uzzini par sevi ko jaunu 0

Testi, šķiet, ir visinteresantākā pētījumu psiholoģiskā metode. Tie var pastāstīt par mums ko tādu, ko mēs paši nezinājām. Dažkārt testi ir parasti īsi jautājumi, uz kuriem jāatbild “jā” vai “nē”. Taču dažreiz tie ir daudz interesantāki. Piemēram, šis tests, kuru šoreiz piedāvājam.
Būtība ir ļoti vienkārša: izvēlies sev tīkamāko krēslu un izlasi aprakstu zemāk.

1. Tu izvēlējies “Biznesmeņa krēslu. Tu esi stiprs un čakls cilvēks. Vari visu dienu nosēdēt pie grūta un apnicīga projekta. Tu esi darbaholiķis, taču atšķirībā no citiem darbaholiķiem tev ir veselīga attieksme pret darbu. Tu nekad nebaidies izteikt savu viedokli, esi pārliecināts par saviem spēkiem.

2. Tu izvēlējies “Garīgā skolotāja krēslu”. Tu esi mierīgs un līdzjūtīgs cilvēks, kas palīdz citiem. Altruists. Vari visu dienu nosēdēt krēslā, uzklausot otru cilvēku. Tu esi cēlsirdīgs un labsirdīgs. Pēc tavām domām, īsts cilvēks ir tas, kas palīdz citiem cilvēkiem. Tieši tāds tu centies būt. Tev ir pa spēkam nomierināt pat pašu nemierīgāko cilvēku.

3. Tu izvēlējies “Izgudrotāja krēslu”. Tu esi enerģisks un progresīvs cilvēks. Vari visu dienu pavadīt, izstrādājot ideju. Tev patīk izaicinājumi gan darbā, gan ārpus tā. Tu esi nedaudz uzbāzīgs, taču neciet, ka kāds uzmācas tev. Mīli eksperimentēt un rūpīgi iepazīt jaunas lietas.

4. Tu izvēlējies “Kritiķa krēslu”. Tu esi smalkjūtīgs un labi audzināts cilvēks. Vari visu dienu izklaidēt viesus ar asprātīgiem jokiem. Dažkārt šķiet, ka esi snobs. Tev patīk tikai kvalitatīvas lietas. Cilvēki tevi uzskata par nedaudz iedomīgu un augstprātīgu. Dvēseles dziļumos tu sapņo, lai tev piederētu tikai vislabākās lietas pasaulē.

5. Tu izvēlējies “Psihologa krēslu”. Tu esi zinātkārs un aktīvs cilvēks, tev patīk uzdot jautājumus un rast uz tiem atbildes. Tev ir analītiskas prāta spējas. Tevi aizrauj cilvēku mijiedarbības procesi. Ārēji tu esi mierīgs, bet iekšēji tevī vārās aktīva dzīve. Tev patīk izzināt cilvēkus. Dažkārt tu pat ar nodomu izraisi cilvēkos emocijas, lai paskatītos uz viņu reakciju un izdarītu psiholoģiskus secinājumus.

6. Tu izvēlējies “Ceļotāja krēslu”. Tu esi uzņēmīgs un apņēmīgs cilvēks. Avantūrists, kuram patīk jaunas lietas, vietas un cilvēki. Dažkārt tu ceļo reāli, citreiz – tikai sapņos. Ārēji tu mēdz būt nemierīgs, bet dvēseles mieru iegūsti tieši ceļojumos (reālos vai virtuālos).

7. Tu izvēlējies “Romantiķa krēslu”. Tu esi sapņains un radošs cilvēks, kurš visu dienu var pavadīt pārdomās. Tev ir laba iztēle, taču bieži apmaldies savās domās. Tavā galvā rosās interesantas lietas, taču nepietiek pašdisciplīnas, lai tās pierakstītu.

8. Tu izvēlējies “Zinātnieka krēslu”. Tu esi apņēmīgs cilvēks – vari visu dienu nosēdēt, lasot sarežģītu grāmatu. Tu pat riskē apmaldīties ideju pasaulē. Taču – jo vairāk nianšu un mīklu, jo tev interesantāk. Pirmais iespaids liecina, ka tu vispār neinteresējies par pasauli, taču patiesībā esi aizrautīgs cilvēks. Tu centies iedziļināties lietu būtībā.

9. Tu izvēlējies “Filozofa krēslu”. Tu esi jokains un jautrs cilvēks. Vari nosēdēt visu dienu vienkārši tāpat un nesākt garlaikoties un arī citiem neļaut ieslīgt garlaicībā. Pasaulē taču katru dienu notiek tik daudz kā interesanta! Pirmais iespaids liecina, ka esi ekscentrisks. Par laimi, daudzi cilvēki tavas dīvainības uzskata par pievilcīgām. Tu pastāvīgi pilnveido savu unikālo, dažkārt dīvaino skatījumu uz pasauli.

LA.lv
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Pašas gatavotas pretcelulīta ziepes ar kafiju, olīveļļu un jūras sāli
23 stundas
IK
Ilona Klovāne
Praktiski
Hurma no sēklas… Izdosies?
23 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
Rudenī uzzied ceriņi un kastaņas. Kas ar augiem notiks pavasarī?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Kultūra
FOTO: Latvijas simtgades stāsts izskan fantastiskā deju lielizrādē “Abas Malas”
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Laika prognoze: kādi laikapstākļi sagaida valsts svētkos, un vai būs labi redzams salūts?
4 stundas
LA
LA.lv
Kultūra
VIDEO. Roze Stiebra: Nevajag Latviju saķemmēt, vienkārši jādzīvo
3 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Mūsu zeme – Latvija! Mūsu sporta izcilību vēlējumi valsts 100. dzimšanas dienā
4 stundas