Praktiski
Svētki

TESTS. Izvēlies Lieldienu olas un uzzini vairāk par savu raksturu!0

Mēs esam tas, ko ēdam. Šo izteicienu zina visi, tāpēc ir daudz psiholoģisku testu, kas ļauj uzzināt vairāk par cilvēka raksturu pēc gastronomiskajām izvēlēm. Šis tests ļaus noteikt dažas rakstura īpašības, balstoties olu ēdienu izvēlē.

Uzmanīgi paskaties uz olu ēdienu attēliem un izvēlies to, kas šķiet garšīgākais un kuru tu vēlētos baudīt visbiežāk tieši no olu ēdieniem.

1. Tu esi labs draugs. Bet to saprot tikai tie, kuri ar tevi pazīstami ilgāku laiku, jo tu esi samērā atturīgs attiecībās ar cilvēkiem. Tu esi konservatīvs un spēj ilgstoši un rūpīgi strādāt.

2. Tevī ir spēcīgi attīstīta sievišķīgā sākotne, pat ja tu esi vīrietis. Iespējams, citi bieži tevi izmanto un piesavinās tava ilgstošā darba rezultātus. Un tu tam nepretojies. Tev patīk rūpēties par citiem, un tu nemaz nesapņo saņemt kādu īpašu atzinību par savu darbu.

3. Tu viegli atrodi kopīgu valodu ar visdažādākajiem cilvēkiem. Tu proti veidot jaunas pazīšanās, tostarp arī mīlas attiecības. Tu sapņo par ceļojumiem uz tālām un eksotiskām vietām, bet, visticamāk, dzīvē tos neīsteno. Tavi ceļojumi visbiežāk aprobežojas ar piedzīvojumu romānu lasīšanu kādā ērtā pludmalē.

4. Tu esi kluss, kautrīgs un vecmodīgs cilvēks. Un vēl tu vari būt visai ļaunpieminīgs. Bet, ja cilvēks tev iepatīkas, tu vari būt tik labs draugs, kādu nav daudz.

5. Tu esi strādīgs un uzņēmīgs. Cilvēki paši meklē iespējas ar tevi iepazīties, tāpēc tu daudz laika pavadi ballītēs. Tev tas ne sevišķi nāk par labu, jo traucē paveikt visu, uz ko esi spējīgs. Daži uzskata tevi par diezgan noslēpumainu personu.

6. Tev patīk stingra, klasiska pieeja itin visam. Iespējams, tu uzskati, ka esi piedzimis pārāk vēlu. Tu nekad netiecies kādam izdabāt un nekad nemainīsies, lai kādam izpatiktu.

7. Tev galvenais ir veselīgs dzīvesveids. Ļoti iespējams, ka tu pat ciet no ortoreksijas – pārmērīgas aizraušanās ar veselīgu dzīvesveidu. Tas bieži tracina draugus, jo tu vienmēr esi tik veselīgs un labā formā, bet viņi – ne.

8. Tu esi ļoti maiga būtne, kura jāmīl, jālolo un jādievina, lai tā plauktu un zeltu. Tev labāk patīk klusa un mierīga ārpilsētas dzīve, nevis centra troksnis un haoss. Iespējams, tev patīk nodoties rokdarbiem.

9. Tu esi draudzīgākais un bezrūpīgākais cilvēks pasaulē, un tevi par to mīl draugi un radinieki. Vienīgais, kas tevi reizēm padara neciešamu, ir uzsvērtā nevēlēšanās uzņemties atbildību ne par citu, ne savu darbu.

10. Tu esi cilvēks, par kuru mēdz teikt – kā no citas pasaules. Piemēram, tev neko nenozīmē celties četros no rīta un doties skrējienā vai, esot ienesīga uzņēmuma īpašniekam, pamest visu un aizbraukt dzīvot uz Dieva pamestu nomali.
Avots: Our-life-fb.ru

LA.lv