Praktiski
Receptes

TESTS. Izvēlies karsto dzērienu un uzzini kaut ko jaunu par sevi!0

Gaume, ieradums un izturēšanās var psihologam daudz pastāstīt par cilvēka slēptajiem motīviem un uzskatiem. Bet ko iespējams pateikt, vadoties pēc karstā dzēriena izvēles? Izrādās, diezgan daudz!
Daudz nedomājot, izvēlies dzērienu no attēla un lasi atbildes.

Karstā šokolāde
Tu esi ļoti mierīgs cilvēks, kuram patīk saņemt visu gatavu. Tev patīk viss pieejamais. Pats par sevi tu, kā likums, esi ļoti jauks cilvēks, tev ir daudz draugu. Tev arī patīk kārtīgi izgulēties. Pasaule ap tevi var sagrūt, tu to nepamanīsi!

Kafija
Ja izvēlējies tasīti karstas kafijas, tu esi ļoti zinātkārs un uzmanīgs cilvēks. Tev patīk vienmēr justies mundri. Pat ja neesi darbā, tu rosies un darini kaut ko sev. Tu arī viegli maini savu tēlu un izskatu. Savukārt saspringtās situācijās tu vari arī uzsprāgt. Iegūtās zināšanas ļauj tev kļūt par to, par ko vēlies. Ģimene un draugi tavā dzīvē ir ļoti svarīgi.

Tēja
Ja izvēlējies tasīti karstas tējas, tavs zinātkāres un uzmanības līmenis ir ļoti augsts. Jaunas zināšanas un mīklu atminēšana tev ir ļoti svarīga joma. Visi tavi lēmumi vienmēr ir ļoti pārdomāti. Tu esi ļoti pašpārliecināts cilvēks, pārējiem ir tieksme tevi idealizēt un uzskatīt, ka tu esi īpašs. Parasti tu laiku pavadi vienatnē, draugu tev nav daudz, bet tie ir patiesi.

LA.lv