Dārzs, Telpaugi

Telpaugu horoskops – izmanto to savā labā!

1. Auna augi - veiksmes un panākumu atslēga

1no12

Izrādās, ikvienam augam ir savs horoskops, zvaigznēs ierakstīts liktenis un sūtība, kuru, pareizi izmantojot, cilvēks var gūt panākumus praktiski jebkurā dzīves sfērā. Telpauga enerģija ietekmē arī cilvēku – tā palīdz vai gluži pretēji – traucē – risināt problēmas, radīt jaunas idejas un attīstīt sevi, raksta DELFI MĀJA&DĀRZS.

Kurš telpaugs visvairāk atbilst jūsu horoskopam? Ja esat tipisks savas zodiaka zīmes pārstāvis un vēlaties sasniegt vēl vairāk – uz priekšu! Izvēlieties tos augus, kas jums palīdzēs!

Mirdzošā ehmeja, svītrainā ehmeja, kolērija, pundurgranāts, dārza ģerānija, Indijas un Japānas acālija, karaliskā begonija, mirdzošā eiforbija, havortija jeb zebras augs, guzmānija.

Auns ir uguns zīme, tādēļ šai zīmei piedien ugunīgi – sarkani, bordo, rozā vai oranži – ziedi un lapas, nereti ar ērkšķiem. Patmīlīgajam Aunam patīk būt pamanītam, tādēļ viņa augi ir lieli.

Zodiakā Auns simbolizē personību, “Es” un ir saistīts ar ikviena cilvēka personīgajiem mērķiem. Tādēļ visiem Auna augiem ir viena kopīga īpašība – tie nostiprina iekšējo “es”, palīdz stipras personības veidošanos un var kalpot kā talismans personīgās veiksmes un uzstādīto mērķu sasniegšanai.

 1. Auna augi - veiksmes un panākumu atslēga
 2. Vērša augi turīgai dzīvei un fiziskajai izturībai
 3. Dvīņi: draudzībai un prātam
 4. Vēža augi ģimenes laimei
 5. Lauvas augi panākumiem mīlas un radošajā frontē
 6. Jaunavas augi veselības un prāta stiprināšanai
 7. Svaru augi partnerattiecībām un smalkai gaumei
 8. Skorpions: neparastu spēju izkopšanai
 9. Strēlnieka augi veiksmei ceļojumos
 10. Mežāža augi: panākumiem darbā un svara samazināšanai
 11. Ūdensvīra augi jaunām idejām
 12. Zivis: garīgumam

Pievienot komentāru