Praktiski
Receptes

Teju 100 jaunas, saldas receptes. Iznāk trešā kūku entuziastes Annas Pannas grāmata0

Foto Arta Uma-Upmale

Šodien klajā nāk kūku entuziastes Annas Pannas grāmata ar nosaukumu “Annas Pannas kūkas un ne tikai”. Autorei šī ir jau trešā grāmata, kas apkopo Annas pašas radītas krāsainas un gardas kūku, desertu un dažādu saldumu receptes.

Ar šo grāmatu, Annas Pannas galvenā vēlme ir aktualizēt ēst gatavošanu mājās, ikvienam cilvēkiem, ar parastām cepeškrāsnīm un parastiem ikdienas virtuves piederumiem. Lai pagatavotu kvalitatīvu, vizuāli baudāmu un garšīgu kūku pietiks ar labu, precīzu recepti – tāds ir Annas uzstādījums.

“Ja mājās ir virtuves svari un, gatavojot katru no šīm receptēm, stingri pieturās pie noteiktajām produktu proporcijām, garantēju, ka rezultāts izdosies ikvienai saimniecei. Mans mērķis ir parādīt, cik vienkāršs var būt kūkas radīšanas process, ja ievērojam pārbaudītas receptes gatavošanas kārtību un visu sastāvdaļu pareizo saspēli. Savas receptes esmu izstrādājusi ļoti precīzi. Gatavošana “uz aci” te nederēs”, skaidro Anna.

Liela uzmanība detaļām, precizitātei un nesarežģītam gatavošanas procesam Annas Pannas jaunajā grāmatā pievērsta gatavošanai kopā ar bērnu, ņemot vērā savu pašas pieredzi, kad vēl svarīgāk ir lai viss ir saprotami, vienkārši un rezultāts izdodas ar pirmo reizi.

Foto Arta Uma-Upmale

Daudzās receptēs ir padomi, kā iesaistīt bērnu mazos darbiņos, lai kopā darbošanās ir interesantāka. Jaunajā grāmatā apkopotas turpat vai 100 receptes, kas izmēģinātas un atzītas pašas autores mājās un kļuvušas iecienītas arī ikdienā.

Grāmatā var smelties idejas saldām dāvanām, jo paša radītas lietas, kur ieguldīta gatavotāja mīlestība, ir visvērtīgākās. Anna grāmatā dalās ar sev labi zināmām receptēm, kas sašķirotas un sakārtotas nodaļās, sākot ar brokastīm un beidzot ar svētku svinēšanu. Ir padomāts arī par vegāniem, tāpēc grāmatā ir iekļauta vegānisko recepšu nodaļa.

Saistītie raksti
Foto Arta Uma-Upmale

Annas Pannas pirmā grāmata “Annas Pannas kūkas” iznāca 2015.gadā un otra grāmata ” Šokolāde” 2017.gadā. Grāmatu “Annas Pannas kūkas un ne tikai” izdod radošā satura darbnīca “TAPT”.

LA.lv
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Izveido patriotisku piespraudi pats! Darba gaita soli pa solim. VIDEO 1
3 dienas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Lai svētku galdauts sniegbalts! Neticami efektīvs pašgatavots līdzeklis – iztīra pat vecus traipus!
3 dienas
AS
Anna Skariņa
Praktiski
Kaut ko ļoti vēlies? Nav nekā neiespējama!
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Solidaritāte, cieņa un drosme. Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Foto. Svētku uguņošana priecē iedzīvotājus gan Rīgā, Daugavmalā, gan pie televizoru ekrāniem
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Foto. Lāpu gājiens Rīgā pulcē tūkstošiem dalībnieku
9 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Atdot daļiņu no saņemtā. Saruna ar Jāni Lūsēnu
Intervija 14 stundas
SM
Signe Mengote
Ekonomika
Jāvērtē pēc spējām, nevis diagnozes. Kā mazināt plaisu starp darba devējiem un invalīdiem
14 stundas