Citi vaļasprieki, Rokdarbi

Sudrabs – gaismas un veselības metāls. Tā maģiju atklāj izcilais juvelieris Oļegs Auzers

1. Kāpēc svin tieši sudrabkāzas

1no7
Foto - Anda Krauze
Der zināt!

Sudrabs ir viens no grūtāk apstrādājamiem metāliem. Lai darbotos ar to, vajadzīga prasme un pacietība.

Oļegs Auzers lēš, ka sudrabs drīz vien kļūs daudz dārgāks, jo tā fizikālās īpašības ir sevišķi piemērotas daudzām mūsdienīgām tehnoloģijām (piemēram, saules baterijām).

25 gadi ir skaists un bagāts laiks. Kad laulātie tik ilgu laiku pavadījuši kopā, tiek svinētas sudrabkāzas Kāpēc izvēlēts tieši šis metāls, un kāds ir tam piedēvētais spēks? Par to zina stāstīt Sudraba muzeja saimnieks, mākslinieks OĻEGS AUZERS.

– Sudrabs simbolizē gaismu, tam piemīt spēja dāvāt harmoniju un mieru, – skaidro sudrabkalis Oļegs Auzers. – Tas atspoguļo šādu periodu arī cilvēka dzīvē. Ir bijuši kopīgi pārdzīvojumi, gan labāki, gan sliktāki brīži, dzimuši bērni. Taču 25 gadi ir pietiekams pārbaudes laiks laulībai, jo abi vēl aizvien ir kopā. Šos svētkus var uzskatīt par gaišiem un līksmiem, jo daudz laba bijis un vēl gaidāms.

Meistars zeltu uzskata par smagu metālu. Viņaprāt, zelta kāzas nevieš optimismu, tās neglābjami liecina, ka kopdzīve, kaut arī labi kopā vadīta, tuvojas mūža novakarei. Šādās svinībās vienmēr ir arī mazliet skumja un pārdomas raisoša noskaņa.

  1. Kāpēc svin tieši sudrabkāzas
  2. Kā izvēlēties rotas
  3. Vai skaistumlietas drīkst pirkt antikvariātā
  4. Kā nēsāt sudrabu
  5. Kā gatavot sudraba ūdeni
  6. Vai sudrabs dziedina
  7. Kā spodrināt karotītes un rotas, likvidēt patīnu

1 komentārs

  1. Šodien sākas īstais pavasaris, dienas kļūst garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2017. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

Pievienot komentāru