Interjers, Mājas

Studijas tipa dzīvoklītis pārtop par “urbānu kotedžu”. Ciemos pie ņujorkietes Amēlijas

1. Pilsētnieciskā un laucinieciskā saplūsme

1no8

Amēlija Nikolsa jau trīs gadus īrē 150 kvadrātmetrus lielu studijas tipa dzīvokli Ņujorkas Elles ķēķa rajonā, šajā laikā piešķirot tam “urbāni laucinieciskus” vaibstus, vēsta resurss “apartmenttheraphy.com”.

Reizē aicinošs un izaicinošs, Amēlijas dzīvoklis no draugiem izpelnījies apzīmējumu “gluži kā silts apskāviens”.

Amēlijas mērķis bijis savienot teju vai neiespējamo: darīt visu, lai aizmirstu, ka atrodies nevis ārpilsētas namā, bet metropoles centrā, tai pašā laikā neatsakoties no atsaucēm uz industriālo dizainu.

Jaunā sieviete daudzus gadus strādā modes un dizaina nozarē, kur guvusi iedvesmu un prasmi veidot arī vidi. “Mīlu krāmu tirdziņus un atradumus uz ielas, tie joprojām ietekmē manu stila izjūtu. Man paveicies strādāt kopā ar izcili talantīgām personībām, kas kļuvuši mani skolotāji. Tāpat ticu, ka par mūsu skolotāju var kļūt visa pasaule mums apkārt,” stāsta dzīvokļa saimniece.

Sākumā Amēlijai nav bijis ne jausmas, kāds varētu būt viņas personīgais stils. Tāpēc viņa sākusi krāt dizaina žurnālus un izgriezt lapas ar idejām, kas iepatikušās.

“Man šķiet, nu jau būs sakrājušies kādi 18 sējumi. Bieži tos pāršķirstu un arvien atrodu ko jaunu un noderīgu. Domājot par šo dzīvokli, galu galā redzēju to kā butika viesnīcas un mini lofta apvienojumu.”

  1. Pilsētnieciskā un laucinieciskā saplūsme
  2. Logi piešķir plašuma sajūtu
  3. Kā saskaņot dažādas zonas?
  4. Ko saka draugi?
  5. Lielākais izaicinājums
  6. Lepnums par pašas paveikto
  7. Dārgākais pirkums - televizors
  8. Labākais padoms - nesteidzini procesu

Pievienot komentāru