Mājas mīluļi, Meklē mājas

Stradu pagastā jau atkal maisā atrasti kucēni. Ķepaiņiem jāmeklē mājas

Maisā atstātie kucēni. Ekrānšāviņš no Facebook

Stradu pagastā jau atkal maisā atrasti kucēni, portālam “la.lv” apstiprināja dzīvnieku mājas “Astes un ūsas” pārstāve Elīna Dambe.

Pirms apmēram pusgada kucēni maisā tika atstāti mežā, tagad maiss ar nesen dzimušajiem ķepaiņiem bija nolikts pie kādas mājas durvīm. Dzīvnieku aizstāvjiem ir aizdomas, ka suņi dzimuši vienai un tai pašai kucītei, bet noskaidrot suņa īpašnieku līdz šim nav izdevies.

“Kad šonedēļ saņēmām zvanu par kucēniem maisā, kopā ar pašvaldības policiju devāmies uz Stradu pagastu. Maiss bija tāds pats kā pirmajā reizē. Mēs spriežam – vai mums drīz atkal jāgatavojas tādam zvanam,” teic E. Dambe.

Maisā bija septiņi kucēni. Kopā ar policistu apbraukātas tuvējās mājas, taču līdz šim tas nav devis rezultātu.

Iepriekšējie kucēni – pirms pieciem mēnešiem – tika atstāti maisā mežā. Bet nolikti tā, lai tos kāds atrastu. No šā metiena – pieciem dzīvniekiem – mājas šobrīd izdevies atrast visiem, izņemot vienu.

“Ja vēlies atbalstīt mazos bēdubrāļus, viņi priecāsies par kucēnu konserviem!
Ķepaiņiem jāmeklē jaunas mājas! Ja vēlies būt par atbildīgu saimnieku, zvani,” vēsta “Astes un ūsas”.

Arī pērn oktobrī organizācija ziņoja par atrastiem ķepaiņiem:

0 Komentāri

  1. varbūt no lielāka atāluma atvesti,vietējā pagastā varētu zināt kam ir kāda kuce,lai atsaucās cilvēki,kaimiņi pgasta sociālie taču braukā apkārt pa mājām slaveča dāvanas varbūt vadāja penionāriem,maziem bērniem.vispār vajadzētu kādam no pagasta apbraukāt savu iedzīvotāju mājas,teiksim apciemot.

Pievienot komentāru