Mājas mīluļi, Meklē mājas

Stalts un prātīgs amerikāņu buldogs palicis bez saimnieka. Varbūt par viņa draugu kļūsi tu?

Foto - "Dzīvnieku draugs", Facebook

Septiņus gadus vecs amerikāņu buldogs palicis bez saimniekiem un šobrīd meklē jaunas mājas, teikts patversmes “Dzīvnieku draugs” profilā sociālajā tīklā Facebook.

“Iemesls mums nav zināms, taču varam garantēt, ka sunim ir teicams raksturs. Pagaidu saimnieku telefona nr. 29230909,” informē patversmē, aicinot pieteikties iespējamos jaunos saimniekus.

6 Komentāri

  1. vēlos sakarīgu suni!!!bet man jau ir no patversmes paņemts sunītis-ļoti sakarīgs!!!un domaju ka ja man no pirm ās iespadu saziņas būs saikne tad velos vēlvienu draugu mājā!!!ta ko darīt???nana e-pasta adrese…gusts…

  2. Piedodiet, bet tas ir bezatbildīgi. Paņems šo suni kāds, kāds, kurš nemācēja ar to apieties, uzrādīsies, ka raksturs nav tik teicams un notiks atkal kāda nelaime. Šie bīstamie suņi nav tāpat vien jādāļā apkārt, teicams raksturs un iemaņas strādāt ar suni pirmkārt vajadzīgs tā saimniekam.

      1. Vispār jau amerikāņu buldogu ļoti bieži jauc ar stafu! Manējo arī jauc viens otrs nezinītis, bet paldies Dievam viņai ir dokumenti, kas apliecina to, ka ir īsta amerikāņu buldoga dāma!

Pievienot komentāru