Kopšana, Mājas

Spoguļa lāsts: kā to atklāt un pašrocīgi noņemt

Foto-Fotolia

Spogulis ir priekšmets, kam piemīt jaudīgs enerģētiskais lauks. Turklāt informācija, kuru tas spēj uzsūkt sevī un glabāt gadsimtiem ilgi, var ietekmēt cilvēkus. Taču – pakļaujot šo informāciju īpašai apstrādei, novirzot to konkrētā gultnē un piešķirot tai vajadzīgo vektoru, profesionāls mags var viegli panākt vēlamo rezultātu. Nereti spoguļa virsma prasmīgajās burvja rokās kļūst par instrumentu lāsta uzlikšanai. Tāpēc apieties ar spoguļiem, īpaši svešiem, vajag ar maksimālu piesardzību.

Kas ir spoguļa lāsts
Tā ir maģiska ietekme uz upuri ar spoguli. Šos priekšmetus var izmantot baltajā un melnajā maģijā. Taču visbiežāk ar to palīdzību veic “melnos” rituālus ar mērķi uzlikt lāstu, atņemt skaistumu un/vai veselību. Mags strādā ar attiecīgu priekšmetu spoguļattēlu, līdztekus lasa īpašus buramvārdus un veic īpašas manipulācijas. Šādu darbību re­­zultātā upura ēteriskajā ķermenī var nonākt parazīti, gari un citas negatīvas būtnes, kas izpilda burvja doto rīkojumu, piemēram, atņem cilvēkam veselību.

Kā atklāt spoguļa lāstu
Pārbaudīt, vai tev ir uzlikts šāda veida lāsts, vajag pēc tam, kad esi pārliecinājies par energoinformatīvā vīrusa vispārēju rādītāju pastāvēšanu. Galvenās pazīmes ir šādas:
* pastāvīgs savārgums. Visbiežāk ir vērojamas galvassāpes, locītavu un muskuļu sāpes;
* nebeidzama nepatikšanu strīpa;
* straujš ārējās pievilcības zudums. Īpaši labi tas redzams pēc ādas, matu, nagu stāvokļa. Turklāt pazūd dabiskais acu spīdums, skatiens kļūst apdzisis;
* krass veselības pasliktinājums. Turklāt diagnozi noteikt nav iespējams. Burtiski uz līdzenas vietas, bez jebkāda iemesla var rasties nopietnas pataloģijas;
* apkārtējo izvairīšanās no tavas sabiedrības. Lāsta upuris kļūst nepatīkams tiem, ar kuriem tas kontaktējas, tāpēc cilvēki mēģina ātrāk pabeigt sarunu un doties prom.

Ja ir redzamas vispārējās pazīmes, jāpārliecinās, vai ir uzlikts konkrēta veida lāsts. Pusnaktī paņem neliela izmēra spoguli, aizdedzini vaska sveci un, skatoties uz savu attēlu spogulī, pilini uz to vasku. Vienlaikus trīs reizes noskaiti:

“Neciešamais ļaunums no niknajiem ienaidniekiem atklājies man, parādies skaidrajā spogulī, iemiesojies karstajā vaskā, iegūsti
saprotamas formas. Saki, vai man kāds vēl ļaunu, grib sagraut dzīvi un nozagt laimi, atņemt skaistumu un veselību. Mazgāju tevi, spoguli, ar avota ūdeni, lūdzu tevi, runā atklāti ar mani.”

Pēc tam ieliec spoguli traukā ar avota ūdeni un atstāj uz pusstundu. Izņem spoguli no ūdens un izvērtē figūriņas, kas izveidojušās no vaska. Jebkādi mežonīgi zvēri un putni, cilvēka ķermeņa daļas (acis, galva, roka, pirksts, kāja), priekšmeti, kas iemieso aizkapa dzīvi – tas viss liecina par spoguļa lāstu. Svarīgi saprast, ka, veicot pārbaudi šādā veidā, var ne tikai pārliecināties par lāsta esamību vai neesamību, bet arī noteikt, kas, kad un kāda iemesla dēļ to uzlika. Jo vaska figūriņas var pateikt to priekšā. Galvenais – pareizi tās iztulkot.

Lasi tālāk un uzzini, kā noņemt spoguļa lāstu saviem spēkiem!

2 Komentāri

 1. ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Pievienot komentāru