Citi svētki, Svētki

Sestdien Kalnciema kvartāls aicina uz tirdziņu un darbnīcām bērniem

Publicitātes foto

Sestdien, 7. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirgus, kuru papildinās dabīgu trauku darbnīca un prāta mežģu spēles.

Tirgū ogu sezona rit pilnā sparā – zemenes un ķirši, kurus nest mājās saviem mīļajiem vai apēst turpat uz vietas Kalnciema kvartāla ābeļdārzā. Aicinām arī pagatavot svaigus salātus no vietējiem zaļumiem – kraukšķīgas salātu lapas, redīsi, baziliks, spināti, piparmētra, pētersīļi, dilles, loki un citas sezonālās delikateses.

Kalnciema kvartālā viesosies arī “Zaubes savvaļas kulinārā festivāla” komanda, kas bērniem un pieaugušajiem iemācīs darināt traukus no dabas materiāliem, piemēram, lapām un koksnes. Vēlāk šos traukus var ņemt līdzi piknikā. Tiem, kuri nevēlēsies nodarbināt rokas, bet garšas kārpiņas, būs iespēja iesildīties ar festivāla kulinārajām aktivitātēm, nobaudot Zaubē ceptu maizi, kas bagātināta ar Zaubes mežos un pļavās ievāktiem labumiem.

Visas dienas garumā par jaunāko apmeklētāju izklaidi rūpēsies arī “Royal Games GL” ar mozaīku spēlēm no dabīga un izturīga materiāla – koka, kas krāsots ar ES noteikto standartu krāsām, padarot tos īpaši draudzīgus mazuļiem. Spēles ar mozaīkām palīdz bērnam attīstīt prātu un loģisko domāšanu, kā arī nodrošina jauki pavadītu laiku ģimenes lokā, jo šīs spēles ir interesantas kā maziem, tā lieliem.

Pievienot komentāru