Kaķi, Mājas mīluļi

Septiņi iemesli, kāpēc kaķim tā patīk tava galva

1. Galva - tas esi "viss tu" kopumā

1no7

Vai esi kādreiz uzdevis sev jautājumu, kāpēc pat tad, ja gulta ir liela un vietas diezgan, kaķis pamanām iekārtoties tev pie galvas? Vai kāpēc tas uzskata, ka tava galva ir lieliska vieta, kur patrīties?

Lūk, daži iemesli, kas izskaidro šādu mīluļa uzvedību!

Tagad iztēlosimies, ka esam kaķi. Kā mēs redzam cilvēkus? Giganti? Patiesībā ne. Mēs pieņemsim, ka kaķis uztver tieši galvu kā visu skaņu un izpausmju avotu, uzskatot, ka tavs ķermenis ir tikai garš un grūts ceļš, kas ved… pie tevis.

  1. Galva - tas esi "viss tu" kopumā
  2. Galva ir siltuma avots
  3. Galva - droša un stabila vieta
  4. Kaķim patīk tavu matu smarža
  5. Kaķis šādi iezīmē savu īpašumu!
  6. Kaķiem patīk augstums
  7. Mīlulim patīk mīkstas vietas

4 Komentāri

  1. Kaķis man izārstēja hronisku deguna blakusdobumu iekaisumu, neatlaidīgi naktīs guļoties man uz sejas. Pēc vairākām nedēļām ,cīnoties ar kaķi par pieklājīgu gulēšanu kājgalī, konstatēju pozitīvas izmaiņas – nesāpēja galva,vaigu kauli. Ar;i vēlāk,apmeklējot ārstu,tas atzina izveseļošanos. Ticu,ka kaķis juta ko īpašu slimajā vietā,un ar savu silto ķermeni kaut kādā veidā labvēlīgi ietekmēja. Pagājuši pāris gadu desmitu kopš tā laika,deguns vesels. Kaķenītes gan vairs nav.

  2. Jebkāds iekaisums paaugstina temperatūru, kaķis ļoti labi jūt temperatūras izmaiņas un meklē kur siltāks. Savukārt, ar savu nedaudz augstāko ķermeņa temperatūru sildot iekaisušo vietu, kaķis palīdz iekaisumu izārstēt.

  3. Arī mana kaķenīte izārstēja man ostrohondrozi – gadus divus gulēja apvijusies ap manu kaklu kā šalle. Šobrīd viņa ir citos medību laukos, bet nodzīvoja gandrīz 20 gadus.

Pievienot komentāru