Daiļdārzs, Dārzs

Sēj, stāda, ravē un mēslo. Kas darāms dārzā 30.04. – 7.05.

Foto-Shutterstock

30.aprīlis – 1.maijs. Ziedu diena

Sēj un stāda vasaras puķes. Sēj dēstiem brokoļus. Dala, pārstāda un stāda ziemcietes, dekoratīvos krūmus un vīteņaugus. Apgriež rozes. Stāda vasaras sīpolpuķes, lilijas, galtonijas, monbrēcijas, gladiolas, kā arī kannas un dālijas. Vāc sezonas ārstniecības augus.

2 Komentāri

  1. Vēlos uzzināt , no kura avota ir ņemtas rakstā minētās Mēness dienas :kā Sakņu, Ziedu , Lapu , Augļu dienas, kas atbilst Zemes, Gaisa,Ūdens un Uguns dienu horoskopiem.

  2. Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē, kura notiks jau pēc dažām dienām, Džekpots ir prātam neaptverami 233 miljoni euro? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no MegaMillions, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs – 40 miljoni. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!

Pievienot komentāru