Manas tiesības, Pensijas un pabalsti

Saņemu 260 eiro pensiju. Cik valsts atvelk no man aprēķinātās pensijas nodokļos? Atbild VSAA

Foto - Shutterstock

Man “uz rokas” ir 260 eiro pensija, kaimiņienei – 320 eiro. Mēs vēlētos zināt, cik tad lielas mums ir tās aprēķinātās pensijas un cik no tām samaksājam nodokļos. VSAA filiāle ir Madonā, aizbraukt turp ir dārgi. VERONIKA Ērgļos

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras vecākā eksperte Ināra Ļuta atbild, ka pensijai ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) neapliekamais minimums ir 2820 eiro gadā jeb 235 eiro mēnesī: “Šādu summu ar nodokli neapliek. Nodokli aprēķina no pensijas (kopā ar piemaksu, ja tāda ir piešķirta) summas, kas pārsniedz 235 eiro.”

Ja, piemēram, piešķirtā pensija ir 270 eiro un piemaksa par stāžu 30 eiro, kopā 300 eiro, tad: 300 – 235 = 65 eiro. Tā ir summa, kurai piemēro ienākuma nodokli (2016. gadā likme bija 23 procenti), t. i., 65 x 0,23= 14,95 eiro mēnesī. Summa izmaksai: 285,05.

Ja pensija ir piešķirta līdz 1996. gada 1. janvārim (un pēc tam nav pārrēķināta), tad pensijas summu ar nodokli neapliek.”

Pērn 1. oktobrī tika pārskatītas pensijas, kuru apmērs nepārsniedz 332 eiro (50 procenti no 2015. gada vidējās apdrošināšanas iemaksu algas 664,63 eiro, kas noapaļota līdz veseliem eiro), bet pensijām, kuru apmērs pārsniedz 332 eiro, pārskatīja tikai tās daļas apmēru 332 eiro. Pārskatīšanai piemēroja indeksu 1,0186.

Ja, piemēram, piešķirtā pensija ir 270 eiro, tad no 2016. gada 1. oktobra indeksētais apmērs ir 275,02 eiro (270 x 1,0186). Bet, ja piešķirtā pensija ir 350 eiro, tad indeksēja tikai pensijas daļu 332 eiro, t. i., 332 x 1,0186 = 338,18 – 332 = 6,18 eiro, līdz ar to indeksētais pensijas apmērs ir 356,18 eiro.”

Liepājniece Ina atsūtījusi “LA” jautājumu par Latvijā lielāko pensiju: “Varbūt tā lielā pensija – 19 000 eiro – ir kādam, kurš strādājis ES struktūrās? Un kā bijušie ES speciālisti saņem pensiju, no kāda budžeta maksā viņiem?” I. Ļuta skaidro: “Latvijā pensiju sistēma ir balstīta uz sociālās apdrošināšanas iemaksām. Ļoti liela pensija ir iespējama tikai tad, ja veiktas ļoti lielas iemaksas, no kurām veidojās uzkrātais pensijas kapitāls. Pie tam ļoti lielām iemaksām ir jābūt daudzu gadu garumā. Strādājot Eiropas Savienības (ES) institūcijās, darbinieki tiek iesaistīti speciālā pensiju shēmā, kas nodrošina pensijas saviem darbiniekiem.”

74 Komentāri

 1. ” … Pie tam ļoti lielām iemaksām ir jābūt daudzu gadu garumā. Strādājot Eiropas Savienības (ES) institūcijās, darbinieki tiek iesaistīti speciālā pensiju shēmā … ”
  .
  cik “daudzu gadu” minimāli ?
  “speciālā pensiju shēma” – no kopējā pensiju fonda,
  vai kāds speciālais ES pensiju fonds ?

    1. Vai tad neesat dzirdējuši kā teica Rungainis ka padomju laikā pavadītais vai strādātais laiks ir tukši pavadītais laiks tas nekas ka padomijas laikā nevarēji nestrādāt miliča kungs bija klāt uzreiz un interesējās no kā tu dzīvo un kāpēc nestrādā vajadzēja tos laikus piedzīvot Rungainim bet viņš jau tajā laikāvēl noteikti biksēs tecināja.

  1. shii informaacija pieejama tikai izredzeetajaam amatpersonaam un valstviiriem, tas ta teikt ir valsts nosleepums, kas tad bus ja tagad visi sanems pensijaa 2000Eur menesi un vairaak? Bankrots! Taa kaa aizmirsti kad tev kads sniegs info cik gadus un kaada summa jaamaksaa lai dabutu taadu pensiju. Starpcitu, tie cilveki kas pashlaik sanem taas lielaas pensijas, viniem algas savu muzhu nav bijushas tik lielas kaa pensijas tagad… taa kaa… godiigajam taads liktenis – eksisteet. bet zaglis dzivos kaa karalis. Ir cilveki kas pec dabas ir godiigi, un ir tadi kurus ir jamudina uz godiigumu, tam tika izgudrota religija un likumi, lai iebiedetu cilveku. Treshie – negodiigie, uz viniem nekas neattiecas

 2. Jā, tieši tā, neizskaidro pašu galveno jautājuma daļu, tikai kaut ko vispārīgi. Drīz laikam arī VSAA aizbildināsies , ka šis ziņas NAV IZPAUŽAMAS VAKTS PARASTAJIEM IEDZĪVOTĀJIEM?! Uz to velk. Skumji gan, griezies kur gribi, nekur KONKRĒTU ATBILDI NESAŅEM. FAKTS LATVIJĀ PĒDĒJOS 26- ŠOS GADOS.

 3. Paskaidroja, ja apreķinātā pensija 300 eiro, tad no tās noņem ienākuma nodokli 14,95 eiro, saņemšanai uz rokas 285,05 eiro. Ja apreķinātā pensija 235 eiro tad ienākuma nodokli neatvelk.Visiem veiksmīgu 2017. gadu!

 4. Njaaaa, vai tiešā pensionāram, kurš visu mūžu strādājis, vēl jāmaksā nodoklis. Velciet nost no tiem, kuri tūkstošus saņem, nevis no 300 eiro. Debīlisma kalngals

 5. Un tiem ,kas aizgāja pensijā pēc 1996.gada, un kopējā pensija sastāv no divām daļām – pensijas un piemaksas pie pensijas par darbu līdz 1996.gadam,indeksē tikai pirmo daļu vai kopējo pensiju?Kad jāmaksā nodoklis,tad gan zina saskaitīt kopā.!

 6. Jautājums bija? CIK ĪSTI IR APRĒĶINĀTĀ PENSIJA, NO KURAS NOVELK NODOKLI?
  Jau otru reizi tiek uzdots šis jautājums un tā arī atbildes nav.

  1. Jāaiziet uz VSAA nodaļu un jāpaņem paziņojums par pensijas apmēru, ieturējumiem. Kam ir internets, var apskatīt “”Latvija.lv”.

 7. Kur paliek solijums ka pa nostradatiem gadiem (kopuma) man ir 43,rekinas pensijas.Tagad no PSRS gadiem (23 man) dazi eriki,bet isto pensiju rekina no tiem 20 kas sakas no plikiem un nabadzigiem gadiem..Tapec jau staigasi ar ubagu tarbam.un ari taisniba ka privatie uznemeji negrib maksat nodoklus un algas,jo grib pasi sacelt lepnas maajas un sapirkt masiinas,jo nezin kas bus nakotne.

 8. Nosauciet varoņu vārdus,kuri ir tie izdomātāji pensiju(sociālo nodokli)aplikt ar ienākuma nodokli un kuri parakstīja šo likumu, drīz moš PVN apliksiet ar ienākuma nodokli,ka atļaujamies iepirkties?

 9. kā varēja aprēķināt 19000 lielu pensiju, ja no lielajām algām sociālajam nodoklim bija griesti un ir vēl pašlaik, tad interesanti, cik lieli ir griesti? Atbildiet, lūdzu?

 10. Te jāvāc paraksti.Vai drīkst aplikt pensijas ar nodokli?Tā jau maza naudiņa cilvēkiem.Ar vienu roku kaut ko pieliek un atņem nodoklī vel vairāk.
  Kur ir Mana balss.lv ???

  1. taisnīgi tas nav. visu mūžu jau maksāti visādi nodokļi. kāpēc būtu jāatvelk no pensijas? neapliekamais minimums taču ir 380 eiro, kāpēc pensionāri jāpataisa vēl par lielākiem nabagiem?

   1. Minimălās algas apměră arī vajadzětu pensijas.Lielăkajă daļă cenas ceļas 2×.Algas um pensijas par dažiem centiem.
    Vai tiešăm nevar noteikt cenu griestus ,nevis skrūvě un skrūvě.
    Padomăjiet -kungi virs mums.

 11. tapec jau palielina pensijas vecumu lai nebutu jamakdaun mekle variantus lai Mazak jamaksa,Tikai preks resna gala atrod iespeju paaukstinat algas uh sameklet iespeju visadiem atvieglojumiem.Tapat ari par masinam kur lai vecie cilveki nem tos tukstosus lai pirktu sis jaunas masinas lai no laukiem tiktu lidz pilsetai un majas ,autobusi tacu ta nekurse,ja tiec uz pilsetu tad majas tutu….

 12. Saemas zagļiem aptrūkusies nauda,tagad grāb kur var ,drīz sāks vilkt no bērnu pabalstiem, un liks maksāt par gaisu ko elpojam ,jutājums -no eiropas sav .naudu katru gadu aizņemas ,kur tā paliek/uzlika lielaku minimālo algu,toties lielāki nodokļi ,ja sūta naudu no ārzemēm atvelk pa dzīvniekiem atvelk ,bet toties paši sev katru gadu algas palielina pa tūkstošiem ,kaut viņus visus velns vienreiz parautu ,sprāgoņu bars ,jābut muļķim lai par zagļiem balsotu jamaina visi tāni saemā sākot no nulles ,paskatieties kādi viņiem ģīmji nobaroti ka cukām uz kaušanu ,resnais Kalvītis vispirms sazagas tagad gāzi kontrolē un atkal mierīgi zog

   1. jā ir gan bail par saviem sastrādātiem darbiem mētājies vai nemētājies bet katrs saņem to ko pelnījis UN IEGAUMĒ NEMET DUBĻUS PRET VĒJU

 13. Zagļu banda,pat nekaunas apzagt pensionārus lai paši varētu smelt algas un brēkt ka par maz.Pensionāram pieliek 2 eiro,bet noņem dubultā.Kauns un negods mūsu 100 ”gudrām”galvām.Vēl nesaprotu kalab šiem bagātniekiem apmaksā dzīvokļus ,elektrību un transportu ??un kad šie pensionāri aiziet uz debesmājām tad no viņu niecīgās pensijas novelk piemaksas ,ka grūti pat savilkt galus lai apglabātu.Kamdēļ?

 14. Ko tur runat par pensijam. Man ir slimibas lapa no pagajusa gada augusta, jasanem butu 176,34, faktiski sanemu151,21, jo redz viniem janovelk ienakumu nodoklis 25,13. Kaut kads arprats, no slimnieka nodoklis, nav jau tukstosi. un visi tikai kluse, kaut kas jadara.

 15. Neatbalstu šito visu sistēmu,,es uzskatu ka mēs strādājam līdz pensijas vecam nodokļus maksājam …Mums pienākas saņemt visu pilnu pensiju!Un Valsts nav tiesīgs mums vilkt vel nodokļus no mūsu nopelnītas naudas….

 16. Kautko izmuļāja, un tā arī konkrēti cilvēkam neatbildēja. Atbilde nulles vērtībā. Un brīnamies, kāpēc valsts tādā pa..ļā, tāpēc , ka šād i te darbinieki tur strādā…. bl a bl a aa blll un nekā nesaprati, ko pateica.

 17. pasakiet ka lai izdzivo ar 180 eiro pensiju jamaksā visi izdevumi bet pēc tam paliek tikai apmēram 100eiro, vēl arī zāles arī vajaga . tagad ari par čipošanu suņiem jāmaksā .tTāda mums tā valdība , lai tikai zemākais slānis iedzīvotāju maksā priekš viņiem Tāda tādzīve

 18. pensionāri nobalsoja un čiks vien sanāca-nevar-viņi var atļauties visu pat nestrādāt,jo nav padarīti 200 darbi,bet naudu taču par to saņem,ja ārzemēs tā būtu tūliņ streikotu,bet mēs ar visu samierināmies,tāpēc arī mus čakarē.Pensionāriem arī vajadzētu uzņēmīgākiem būt un nepieļaut tā ņirgāties,jādara kaut kas.

  1. Valsts sastāv no Cilvēkiem un zemiskiem cilvēciņiem, kam esam uzticējušies un ievēlējuši. Pensionāri ar savu pensijas pabalstu 200.-250.-nezaga un nezog, kaut novergojuši pa 40 -50 gadiem un nodokļos sen ir nomaksājuši. Varbūt lietderīgi visiem uzrakstīt uz ECT un pieprasīt nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi, kā nosaka mūsu Satversmes 100.pants???

  2. Pilnīgi pareizi. Paši viņus ievēlējām. Un vēl ir veca gudrība – nekad nav bijusi taisnība un nebūs. Kas māk – tam nāk. Eks. prezidente (Vīķe-Freiberga) jau novērtēja, ka pusei no tautas ir tikai kaut kāda daļa intelekta. Gudrie sēd saeimā, tāpēc nesūdzaties, jo viņi zina, ko dara un kā jādara. Mums muļķiem jāstāv klusu.

 19. Lielās pensijas taču nav jāpārskata? Mazajām tos 30 eiro pieliek (lai varētu izdzīvot?)
  No pielikuma pusi atvelk!!! (30-14,95 !)! Kam ar šiem 14.95 jaapelna??? Lai izskatās LABDARĪGI?

 20. Kad aizgāju pensijā 2009.gadā-mana pensija bija normāla ,bet ar laiku es vairs nespēju savilkt galus.Kas tās par stulbām indeksācijām ,kuras tikai aizmālē acis un neko nedod?

  1. Reiz PSRS laikos par 10.00 rubļiem maizi nopěrkot no veikala nevarěja mājās atnest.Cik maizes var nopirkt tagad -ķeseli var panest uz mazā pirkstiņa,nopĕrkot pa 10.00 eiro.
   TĀ RŪPĔJAS tagad tautas labā.100 šie gudrie

 21. esmu 2grupas invalids ar41gadu darba stāžu un saņemu vecuma pensiju 195.97 eiro.Pēc rēkinu nomaksas un zāļu iegādes pāri paliek 25 eiro mēnesī.

  1. Patiesi ārprāts !
   Eiro sačakarĕjis visu.
   Pirms gada 0.9 grami maizes maksāja 98 eiro centus.
   Šobrīd 270 gr ,maksā 85 eiro centus.Pamatojuma tambviaam nav.

 22. ko tur daudz var runāt tak musu kunguss uzlikt uz tādam pensijam vai algām paskatisimies ka vini izdzivos man ir 3 grupa 63 eiro 2 reiz gada jaapmekle ārsts Rigā celš plus vēl dakteriem par viziti 25 eiro tad taja menesii jaliek zobi plauktiņa un jadzer tikai udentiņš lai izdzīvotu lidz nākamajam mēnesim,bet vai tad kungiem vai deputātiem tas ruup galvenais jau savas kabatas piesiist un ir tads teiciens,paēdušais neēduso nesaprot.ūsu lielie vir tk prot daudz runāt un diskuset pieņemt lēumus lai zdevīgāk viņiem ne parastajiem cilvekiem.

  1. Dzivo vai mirsti latvijas izlaupitajiem has neko neiespaido driz nebus ko laupit tapec jaizdoma kur nemt naudu no visiem vairak vajag Elle vini velnam supos pautus.

 23. SAVU PENSIJU SĀKU SAŅEMT 1998.GADA AUGUSTĀ. TAJĀ LAIKĀ BIJA NEPIECIEŠAMA DARBA ALGA, LAI BŪTU LABA PENSIJA, BET ŠO IESPĒJU MAN LIEDZA VADĪBA, ATSAKOT VIENU GADU PASTRĀDĀT DIVAS SLODZES, KO BŪTU VARĒJUSI PAVEIKT! REZULTĀTĀ ESMU TO CILVĒKU SKAITĀ, KAM PENSIJA IR VIDĒJA. GALUS PAGAIDĀM SAVELKU KOPĀ, LAI GAN NU NEPIECIEŠAMAS ZĀLES UN PALIEK GRŪTĀK. JA INDEKSĀCIJA BŪS KĀ TAGAD, TAD PĒC NEILGA LAIKA VAIRS NEBŪŠU SEVI PAGĀDĀT SPĒJĪGA. TĀ MŪS PALĒNĀM NOVED LĪDZ TOTĀLAI NABADZĪBAI, KAD NEVAR VAIRS IEGĀDĀTIES IKDIENAI NEPIECIEŠAMĀS LIETAS, KUR NU VĒL KAUT KUR AIZBRAUKT. PAR CEĻOŠANU VISPĀR NAV KO DOMĀT! PAR NODOKLI – IR JĀVĀC PARAKSTI, LAI TO NO NABADZĪBAS PABALSTA-PENSIJAS, NEATVELK!!! TAS IR MAKSĀTS VISU DARBA MŪŽU!!!

 24. Man darba stāžs ir 40 gadi, valsts un pašvaldību institūcijās, vidējā posma vadītājs. Tagad tas cilvēks, kas strādā pēc manis, algā saņem 1000 eiro, bet man 1996.-99. bija 100-150 eiro. No tā maksāju nodokļus. Ja jau tagad strādājošie maksā mums, tad man pienākas 5x lielāka pensija. Algas ir augušas, tik indeksācijas rēķina pēc piena cenām. Nodoklis no 235 ir tiešām cilvēku apzagšana. Ja to nemainīs, tad pensionāri kategoriski nedrīkst, NEDRĪKST balsot par koalīcijas partijām, īpaši ne par Vienotību. Ja ir tādi idioti un balso, tad lai tie tura muti un sūkā ķepu.

 25. Lai pārskata to pensionāru sarakstu kuri 90desmitajos gados paņēma bankās kredītus un iemaksāja pensiju fondā un lai gan dzīvē neko normālu nav strādājuši bet pensiju saņem daudz lielāku nekā tie kuri locījuši muguras smagi sūrā darbā bet pensiju saņem minimālu un patiesībā vajadzētu noteikt pensiju apmēra griestus tad nebūs Valsts kungiem jāčīkst ka pensiju fondam nav naudas.

 26. es piekriitu grieztiem, 1000eiro pensionaaram vajadzeetu pietikt, protams visiem pensionaariem arii valdiibaa seedosiem un peec pensijas gadiem seedeet maajaa, neskatoties uz algas summaam

 27. uzrakstiet valstiskumu likuma pantu un kurš to pieņēmis, ka no pensijas jāņem nodoklis,,,,,vai tas nav pret satversmi??????????? kā ir citās valstīs,no kādas summas tur sāk ņemt ,ja vispār ņem,,,,nu kaut vai kamiņu tautām,,,,,,,,,,,,,,

 28. Latvijas pensiju sistēma ir ļoti netaisnīga. Un tas jau sākās ar iemaksām no 1996-1999. gadā, kas noteica pensijas iemaksas apmēru darba stāžam līdz 1996 gadam. Tur obligāti fiktīvi veiktajām iemaksām aprēķinot pensiju bija jānosaka griesti ( vidējā alga valstī). Tas deformēja visu pensiju sistēmu. Tad vēl aprēķinot pensiju 2016 gada, pie aprēķiniem lietoja koeficientu 1, bet iepriekšējos gados, koeficients svārstījās no 0,8-1,35. Un rezultātā kolēģis, kas aizgāja pensijā gadā, kad koeficients bija 1,35 saņem vecuma pensiju par 35% lielāku nekā tas kas aizgāja pensijā 2016 gadā. Nezinu, ko domā atbildīgie ierēdņi un politiķi vēl slavējot Latvijas pensijas sistēmu. Tā ir aplam kropla un netaisnīga. Mēs veicam sociālās iemaksas pensijas kapitālam 30% apmērā, bet reāli aprēķinot pensiju no uzkrātā kapitāla ņem tikai 20%, tas ir koeficients 0,2. Kur meklēt taisnību??? Nebalsojiet par pie varas esošajām partijām, tas ir ZZS, Vienotība un Nacionālā apvienība.

 29. Smiekliigi……..liidz 1996.gadam esam straadaajusi citai valstij, bet Latvijai simtgadee gan ieskaita tos gadus!!!

  Padomju laikaa celtos dziivoklus arii lika izpirkt!!

  Cuukas, vini visi!

  Kad pienaaks diena, kad nebuus jaaredz NEVIENS no muusu deputaatiem!

 30. Tiem mērgļiem kauna nav vēl no nodokļiem iekasētās pensiju fonda naudas vēl atskaitīt nodokļus lai atskaita tiem kuri saņem tās nesamērīgi lielās pensijas,bet lai neķeras klāt pensijām kuru summa nepārsniedz vismaz 500 eiro.

 31. Ne viņiem tikumi,ne viņiem likumi.
  100 galvăm .Viss ir bui dui !
  Kladzina kă vistas laktă.
  Nav brīnums,ka prătīgie laižas prom no mūsu mïļās zemītes,kas tiešăm apaļa.

 32. Kādus nodokļus, cilvēki strādājuši visu savu mūžu un maksājuši nodokļus un tagad no pensijas nodokļus?! Kauns un negods, tādai valstij! Tā ir pensija, ko viņi nopelnījuši, strādājot, audzinot bērnus! Jūs sev kompensācijās par šlipšēm, šampāniešiem izmaksājat trīsreiz, septiņreiz vairāk! Bet to naudu jūs neesat nopelnījuši! No 230 lielas pensijas vēl nodokļi jāmaksā! Jums nepienākas nekādas kompensācijas un maksājiet cilvēkiem pilnas pensijas!

 33. Pašlaik pensionāri ir nostādīti viss drausmīgākā stāvoklī,gadus 2 atpakaļ v.el divatā varēja izdzīvot,bet šodien arī divatā knapi var savilkt galus kopā,nekā lieka nevari atļauties.Varu iedomāties vientuļos pensionārus,cik viņiem grūti izdzīvot,Šīs kompensācijas ,ir noziegums,genocīds pret veciem sirmgalvjiem,kuri ir pilnīgi aizmirsti no Latvijas valdības.Valdība kura lielās visās iespējamās vietā ,ka vidējā alga ir 900 eiro,paši saņemot no 3000-4000 un vairāk,izliekās,ka baigi labi pastrādājuši iedodot pensionāriem 8-10 eiro un vēl no tiem atvelkot nodokli,ir bezkaunības kalngals,ņirgāšanās pa veciem ,slimiem sirmgalvjiem.Un ko dara tiesīb sargs Jansons-NEKO,vai viņš vispār zina kā dzīvo pensionāri Latvijā.Viņš tikai uztraucas par bērniem,nesaku ,ka nevajaga,bet kāpēc tikai par tiem…..Brīnamies,ka jaunā paaudze neciena vecos cilvēkus,bet valdība visam rāda priekšžīmi un nejau to labāko…

 34. Manuprāt, visas tās lielās pensiju iemaksas būtu vērts pārbaudīt KNABam, jo pēdējā laikā ļoti bieži nākas saskarties ar valstiskām nelikumībām.

 35. normālā vālstī dzīvojam, atdodam pusi algas valstij, maksājam pievienotās vērtibas nodokli, par precē, maksājam akcīzi, + vel no pensijas novelk, tad kur ir mūsu nauda? es reāli jūtos kā vergs, būs jāsak latvijas valsti, sūdzet tiesās, par necilvēcīgiem nodokļiem, pat klausu laikos bija jamaksa mazāk, nekā, mēs tagad maksājam….

 36. No nodokļiem paņem atkal nodokļus,kas tā par sistēmu un visu mūžu cilvēks ir makdājis nodokļus priekš pensijas un tagad APLAUPA vistiešākā nozīmē!Valdība uzskata tos vecos cilvēkus par galīgiem muļķiem!

 37. Sveiki. izteikšu arī savu viedoklu. Visi pensionāri ir drusku glupi (atvainojos) ko tad dara jūsu pensionāru priekšsēdis. visi tie kas pārstāv pensionārus saemā. neko. Jūs jau laikam aizmirsuši esat ka krīzes laikā no pensionāriem paņēma 1 miljardu latu tagad tas jau būtu dubultā. Nu ja nezinat tad 1,5 Miljardi nav tas pats kas 1,5 Miljoni. Kāpēc jūs par to klusējat. viņi saka, ka nav nauda, bet lai atdod to 1,5 Miljardu = 1500 Miljoni eiro (Daži veci cilvēki par to nesaprot) un varēs pacelt pensijas kaut dubultā. Vērsieties pie tā pensionāru padomes priekšnieka. Visu cieņu bet neesiet stulbi, sacelieties pret vadošajiem! Rakstu šo jo pats neesmu ne tuvu pensijas vecumam. Darba man nav jau sen. Un to ko viņi tur muld par to ka dzīvo uz pabalstiem ir dir..ana. savu mūžu nevienu pabalstu neesmu saņēmis. Ja varētu pats aizbrauktu tiem smerdeļiem sadotu ar dakšam, bet nav iespēja. A kas jums pensionāriem, nu ņemiet un uzbrūciet viņiem. Kurš tad liks cietumā baru ar pensionāriem? tas slikti izsskatīsies ES. Un vēlreiz atgādinu par to 1,5 Miljardi eiro, tas ir 1500 000 000 Eiro!!!!!! Nu dariet taču kaut ko!!!!!!

Pievienot komentāru