Interjers, Mājas

Saldai dusai vasaras naktī. Kādu segu izvēlēties?

Foto - Shutterstock

Pilnvērtīgam miegam nepieciešama arī gadalaikam atbilstoša gultas sega. Vasarai domāto izstrādājumu izvēle ir plaša, tāpēc apskatīsim un izmēģināsim trīs patlaban populārus piedāvājumus.

Kosmoss gultā

Tie, kuri guļamistabā vēlas izmantot kosmosa tehnoloģijas, var izmēģināt segu TEMPUR-FIT Premium Light. Pagājušā gadsimta 70. gados NASA izstrādāja spiedienu absorbējošu materiālu, kas domāts, lai samazinātu spiedienu un atbalstītu astronautus lidojuma starta laikā. Tas ir jutīgs pret temperatūru un vienmērīgi sadala ķermeņa svaru. Poliuretāna materiāls sastāv no neregulārām šūnu formām, ko saspiež guļošais ar savu svaru. TEMPUR atvērtās šūnas viegli piekļaujas ķermeņa kontūrām, neveidojot pretspiedienu, un sniedz atbalstu, kur tas nepieciešams.

TEMPUR-FIT sega palīdz saglabāt ķermeņa temperatūru, ļauj justies labi neatkarīgi no tā, cik karsts vai vēss ir telpā. Tā pildīta ar dūnām, bet termoregulāciju nodrošina īpašs TEMPRAKON materiāls.

Jūlija L. Tukumā: – Pie segas vispirms jāpierod. Tā ir superviegla, bet nedaudz trokšņaina, tiklīdz mainās gulēšanas poza. Īpatnējā čaboņa un čaukstēšana piesaistīja kaķa uzmanību, un biju spiesta izraidīt dzīvnieku no guļamistabas.

Mudīte K. Rīgā: – Segu izmēģināju pavisam nesen, izgulējos labi, jo sega ir ļoti viegla, gaisīga. Pirmajā dienā gan radās sajūta, ka esmu apsegusies ar kaut ko sintētisku, it kā plēvei līdzīgu. Šis iespaids pārgāja jau otrajā naktī. Katrā ziņā segas iegāde ir ilgtermiņa investīcija, rūpējoties par veselību un labsajūtu. Esmu apmierināta!

Secinājums: TEMPUR-FIT sega lieti noderēs tiem, kuri jau iepazinušies ar TEMPUR produkciju – matračiem, gultas pārvalkiem, spilveniem – un kuri ļoti uzmana savu veselību un rūpējas par labsajūtu.

TEMPUR-FIT Premium Light maksā 195–345 eiro atkarībā no izmēra (140 x 200 cm, 150 x 210 cm, 200 x 220 cm, 220 x 240 cm).

Pievienot komentāru