Kopšana, Mājas

Sakārto savu skapi – atbrīvo modi! Kaņepes kultūras centrā varēs mainīties ar apģērbu

Foto-Shutterstock

Apģērbs ir viens no intīmākajiem dizaina elementiem cilvēka ikdienas dzīvē. Visā pasaulē ikvienam no mums ik mirkli kaut kas ir mugurā neatkarīgi no tā, vai tā ir apakšveļa, vai tas ir pilns apģērbs vai aksesuārs. Mūsu apģērbs runā par mums vairāk nekā apzināmies – mūsu personību, mūsu garastāvokli, mūsu ikdienā veiktajām izvēlēm.

Bet vai esam sev vaicājuši, kā katrs apģērba gabals nonāk līdz mūsu drēbju skapim? Kādu ceļu ir mērojis un pēdas aiz sevis atstājis, lai mēs tajā justos ērti? Vai esam informēti, ka modes industrija ieņem otro vietu vides piesārņošanā aiz naftas rūpniecības un kādas sekas tam sekos, ja nerīkosimies apzinīgi?

Nāc 20.janvārī un uzzini, ko vēl slēpj modes industrija, kas kļuvusi par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

Biedrības homo ecos: projekta “Esi pirmais tur, kur citi būs rīt!” ietvaros DARE piedāvā ielūkoties ‘fast fashion’ aizkulisēs.

Ņem līdzi apģērbu, kas šobrīd skapī krāj putekļus, jo palīdzēsim tam atrast jaunu pielietojumu! Pasākumā darbosies drēbju apmaiņa, kur varēs iemainīt sev apnikušos apģērbus pret citiem, kā arī mūsu palīgi pie sarūpētajām šujmašīnām tev palīdzēs salabot un atdzīvināt savu kādreiz tik iemīļoto tērpu. Ja tavs drēbju skapis jau ir lieliskā kārtībā, tad paralēli darbosies arī apvienības TAPA audumu maisiņu šūšanas darbnīca, kā arī piedāvāsim aplūkot DARE ekspozīciju, kurā varēs iepazīties ar šokējošajiem faktiem un uzzināt par alternatīvām iespējām apģērba izvēlē.

Šajā pasākumā varēs iemācīties salabot savas saplēstās elektroierīces, un šoreiz it īpaši vēlamies izcelt iespēju salabot savu šujmašīnu! Raitākam procesam meistars lūdz interesantus kopā ar šujmašīnu sarūpēt arī konkrētā modeļa lietošanas instrukciju.

Pasākuma beigās plkst. 18 rādīsim diskusiju veicinošo, režisora Andrew Morgan dokumentālo filmu “The True Cost” (angļu valodā ar latviešu subtitriem). Atbrīvosim modi!
Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pievienot komentāru