Kāzas, Svētki

Saderinātu cilvēku tracinošie paradumi, ko viņi paši nemana

Foto no Shutterstock.com

Ja mīļotā izteiktais bildinājums ir bijis ilgi gaidīts vai, tieši otrādi, pārsteidzis nesagatavotu, jebkurā gadījumā, visticamāk, lidinies dažus metrus virs zemes. Tāpat prātā virmo neskaitāmi jautājumi – kad un kā svinēt kāzas, kādu tērpu izvēlēties, ko aicināt… Tomēr pāri visam – sirdi silda nebeidzama laimes sajūta un vēlme ar īpašo ziņu dalīties teju ar katru pretimnācēju.

Gadījumā, ja sevi patiesi esi pieķērusi pie domas, ka pārlieku bieži runā par priecīgo notikumu un draudzenēm jau simto reizi piedāvā aplūkot gredzentiņu, iepazīsties ar dažiem padomiem, kā ar savu entuziasmu par skaisto notikumu apkārtējos nenovest līdz baltajām pelītēm. Lūk, kaitinoši paradumi, kas piemīt saderinātajiem, par ko laimīgie pāri pat nenojauš!

Laika atskaite

Tiklīdz kāzu datums tiek nolikts, sākas tik tracinošā laika atskaite – līdz kāzām 300 dienas, 200, 100, 99, 98… Protams, ir jauki ar aizturētu elpu gaidīt īpašo notikumu, tomēr nesteidzies ar pārmērīgu sajūsmināšanos par gaidāmajiem svētkiem. Pietiks, ja dažus mēnešus pirms kāzu dienas vien informēsi lūgtos viesus par tavu vēlmi viņus redzēt īpašajā dienā kā tās lieciniekus.

Uzmanīgi ar sociālajiem tīkliem

Nenolaupi kāzu viesiem pārsteiguma momentu, nemitīgi atjaunojot savu Facebook vai Instagram jaunumu lenti ar fotogrāfijām, kurās esi redzama kāzu vietā, izvēlēto ziedu kompozīciju un krāsu attēliem, kā arī citām niansēm, kas ataino tavu priekpilno gatavošanos kāzām. Sākumā šie jaunumi tiks uzņemti ar sajūsmu, vēlāk – pieticīgu interesi, bet beigu beigās – aizkaitinātu nopūtu.

Mīļvārdiņus pataupiet divvientulībai

Ir saprotams, ka, gremdējoties nebeidzamā romantikā, jums savas pieķeršanās jūtas gribas izrādīt arī publiski. Taču līdzcilvēku veselā saprāta labā, lūdzu, kaķus, zaķus, mīļumus un sirsniņas atstājiet divvientulības mirkļiem, nevis draugu rīkotajiem spēļu vakariem vai saziņai citās sabiedriskās vietās un situācijās.

Pievienot komentāru