Mājas mīluļi, Meklē mājas

Runčuks 4 dienas nečurāja, saimnieks vienkārši izmeta pie atkritumiem

Foto no Facebook

Iepazīstieties – Amis, 2 gadus vecs, pamests aukstumā pie atkritumu konteineriem ar zīmīti uz būra “Kaķis Amis, 2 gadus vecs, nečurā 4 dienas”… Tik vienkārši…

Tagad runčuks atrodas patversmē “Dzīvnieku draugs”. Mīļums neaprakstāms. Varbūt Ziemassvētkus Amis varētu sagaidīt savās jaunajās mājās?

5 Komentāri

 1. Šajā gadījumā pilnīgi skaidrs, ka zvēriņam ir veselības problēmas. Saimnieks izdomāja visvieglāko ceļu, lai nebūtu jāiegulda milzu līdzekļi kaķa ārstēšanā un tas ir necilvēcīgi! Skumji, ka mūsu sabiedrībā ir tādi bezatbildīgi cilvēki.

 2. Ķįšupē II , Saulkrastos ir daudz vasarnieku pamestu kaķu.
  Manā aprūpē patlaban ir 7 !!! sešas kaķenītes un skaists runcis.
  1X dienā iedodu viņiem kādu mazumiņu ieēst, bet viņi tomēr ir izsalkuši, jo nevaru nopirkt pietiekami daudz barības. Māc pavasara tuvošanās , kad sāksies auru laiks
  un visas kaķenītes kļūs grūtas.
  Posts un nedienas! Ko darīt, ko iesākt?!

  1. To Laimai; lūgt vetārsta palīdzību sterilizēt, pastāstot situāciju, ka pati to saviem līdzekļiem nespējat; nu ir jau ari vetārsti kas cilvēciski nāk pretī..
   un vispār būtu prāta darbs visas kaķenes sterilizēt, ko atrod ,lai tiešām nevairojas nelaimīgas dzīvības , kam pēc tam tikai ciešanas.

 3. Esmu zvanījusi uz “Dzīvnieku draugs” patversmi Rīgā, Candera iela 4, interesējos parv iespēju sterilizēt ielas kaķenes. Atbildēja, ka var to izdarīt, iepriekš pierakstoties un bez maksas. lūdzu piezvaniet 67500491, Jums palīdzēs.

Pievienot komentāru