Praktiski
Rokdarbi

“Praktiskajos Rokdarbos” – neparasti vainagi, rotas un tērpi0

Floriste Ilze Plūme ar meitiņu Adeli žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” jūnija numurā rāda Jāņu vainagu interesantā bizes pinumā, bet ventspilniece Solvita Zarupska demonstrē savu adīto/tamborēto puķu vainadziņu.

Jāņus gaidot, vērts papētīt “Burda Rīga” elegantos tērpus – gaisīgu kleitu un tuniku ar dekoratīvu meglu. Žurnāla jūnija numurā iepazīstiet arī Ilzi Vilkārsi – radošu būtni, kas savulaik auda skaistus gobelēnus un vēlējās kļūt par tekstilmākslinieci. Tagad viņa ir ļoti labas vispārizglītojošās skolas – Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas direktore.

Dziesmu un deju svētku noskaņās ielūkosimies audēju darbnīcas “Vēverīšas” vadītājas Dagnijas Kupčes darinātajos tautas tērpos. Viens no žurnāla neparastākajiem tematiem, kā satamborēt porcelāna rotas!

Interesanto ideju meklētājiem iesakām pītos groziņus no krāsaina papīra un matemātiski precīzi izveidoto papīra margrietiņu kvilinga tehnikā. Un vēl krāšņie auduma ziedi, kas rotās jebkuru interjeru.

Foto – Valērija Miņkova, Ausmas Lukšas, Solvitas Zarupskas, Kristiāna Bērenta (studija “Akcents”), Antras Augustinovičas, Andas Krauzes foto un no Ilzes Vilkārses personīgā arhīva.

{gallery id=”1796″}

LA.lv