Praktiski
Mājas

Pieci parasti priekšmeti, kas tavā mājā atnesīs labklājību un laimi0

Foto: Pexels.com

Gandrīz katrā mājā ir spēka priekšmeti, kuriem piemīt spēcīga enerģētika un spēja piesaistīt vēlamo. Ar tādu lietu palīdzību tu varēsi iegūt veiksmi, laimi un labklājību.

Droši vien daudziem no mums ir gadījies būt situācijā, kad laimes vietā dzīve atnes vienīgi vilšanos. Daudzi cilvēki nedara neko, lai situāciju labotu, bet vienkārši plūst pa straumi. Tomēr nedaudz apņēmīgāki cilvēki pacentīsies darīt visu, lai mainītu savu stāvokli.

Daži cenšas paļauties tikai uz saviem spēkiem, bet ir reizes, kad nepieciešama papildu palīdzība. Kā ir noskaidrots, dažas lietas mūsu mājā ne tikai papildina interjeru, bet ir arī efektīvs talismans. Mēs piedāvājam uzzināt, kādi priekšmeti atnesīs laimi un labklājību tavā mājā. Ja tev vēl nav šo lietu, pacenties tās iegādāties pēc iespējas ātrāk.

Zvans. Senos laikos zvani bija redzami gandrīz katrā mājā. Parasti tos izmantoja, lai atgaiņātu ļaunos garus. Pastāv uzskats, ka ritmiskais un skaļais zvana signāls var aizsargāt māju un tās iedzīvotājus no negatīvās enerģijas ietekmes. Ja novietosi zvanu pie durvīm, tas piesaistīs mājai laimi un labklājību, it īpaši, ja zvana skaņas būs dzirdamas tavā mājā katru dienu. Neatkarīgi no tā, no kāda metāla būs izgatavots tavs zvans, vissvarīgākais ir tas, ka tu seko līdzi tā tīrībai. Šajā gadījumā tas kļūs par pašu enerģētiski spēcīgāko lietu tavā mājā.

Ziepes. Izrādās, ka ziepes ir ne tikai higiēnas līdzeklis, bet arī priekšmets ar spēcīgu pozitīvo enerģiju. Ar to palīdzību tu un tava ģimene varēs atbrīvoties no slimībām, nepatikšanām un nelaimēm. Lai ziepes piesaistītu labu veiksmi tavā mājā, ir svarīgi, lai tās sastāvētu no dabīgām sastāvdaļām. Tāpēc šim nolūkam neizmanto veikalos nopērkamās ziepes ar dažādiem piemaisījumiem, bet daudz labāk būs, ka tu pati tās izgatavosi mājās.

Spogulis. Jau mūsu senčiem bija zināms, ka atstarojošām virsmām piemīt īpašs spēks un enerģija. Tiek uzskatīts, ka pareizi piemeklēts spogulis var piesaistīt mājai laimi un labklājību. Noteikti jāņem vērā, ka spogulim nevajadzētu būt ar asiem stūriem, jo tajos tiek uzkrāta negatīva enerģija. Vēlams, lai spoguļa forma būtu apaļa vai ovāla. Pievērs īpašu uzmanību rāmim – tam jābūt izgatavotam no dabīga materiāla. Vēlams, lai spogulis atceras tikai tavas mājas attēlus. Tā kā spoguļa virsma spēj absorbēt to priekšmetu un cilvēku enerģiju, kas viņā raugās, spogulis var atcerēties arī negatīvo informāciju. Tā rezultātā tas var ietekmēt tavu veselību un laimi.

Tamboradatas vai adāmadatas. Ja agrāk šo priekšmetu varēja redzēt teju katras sievietes mājā, tad tagad tas ir diezgan liels retums. Senāk tika uzskatīts, ka tamborēšanas laikā sieviete var “piesaistīt” laimi. Tomēr, pat ja tu nezini, kā adīt vai tamborēt, tas nenozīmē, ka šīs adatas tev būs bezjēdzīgas. Lai pareizi tās uzlādētu ar pozitīvo enerģiju, nepieciešams veikt vienkāršu rituālu. Lai to izdarītu, nopērc pītu grozu, novieto to pašā saulainākajā vietā savā mājā. Grozā ieliec dažas adāmadatas un dziju. Nākamo trīs dienu laikā nav ieteicams tuvoties grozam. Kad šis laiks ir pagājis, novieto grozu pašā tālākajā mājas istabā un to paslēp. No šī brīža tas dos tev un taviem tuviniekiem laimi.

Spraužamadata. Līdzās tam, ka šis priekšmets spēj mājai piesaistīt laimi un labklājību, tas var arī aizsargāt māju no ļaunas acs, lāsta un nevēlamām personām. Lai izveidotu šo talismanu, tev būs nepieciešama parasta spraužamadata. Liela šī priekšmeta priekšrocība: var paslēpt no citu cilvēku acīm. Mājā tu vari piestiprināt to pie galdauta, aizkariem vai pat pie dažām mēbelēm. Neaizmirsti, ka spraužamadatas spēks ir pastiprināts tikai tad, kad tā ir kaut kur piesprausta. Ja tu no tās vēlies izgatavo personīgu amuletu, piestiprini to pie drēbēm tā, lai citi to neredz.

Avots: Flytothesky

LA.lv
AG
Aija Geida
Praktiski
Žāvētava augļiem un dārzeņiem. Kā izgatavot pašam
15 stundas
ĢK
Ģirts Kasparāns
Praktiski
Ko tik neizdomā. Miskaste, kura pati iztīrās
15 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
7 svarīgi jautājumi par piemiņas vietām
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/AFP
Pasaulē
Irānas sagrābtais britu kuģis noenkurots ostā; izmeklēs iespējamu sadursmi
47 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Divas pašvaldības izslēdz savus izdevumus no masu informācijas līdzekļu reģistra
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
LED gaismekļu ražotājs “Vizulo” jaunās tehnoloģijās ieguldīs vairāk nekā pusmiljonu eiro
29 minūtes
VK
Vita Krauja
Kultūra
Māksla kā vienīgais dzīvesveids. Saruna ar mākslinieku dinastijas turpinātāju Indriķi Ģelzi
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdiena būs siltākā diena kopš 1. jūlija
6 stundas