Praktiski
Mājas mīluļi

Patversmes veterāns Ausainītis: ne multfilmu tēls, ne kabatas sunītis. Bet ļoti ilgojas pēc mājām! 16

Ausainītis ir viens no dzīvnieku patversmes “Ulubele” senākajiem iemītniekiem. Iedomājieties, 2016.gada augustā apritēja tieši četri gadi kopš Ausainītis atrodas patversmē! Trešdaļu savas suņa dzīves pavadījis bez īpaša prieka, – brokastis, vakariņas, dažreiz retas pastaigas ar patversmes brīvprātīgajiem, un atkal vientulība un skumjas.

“Sunim ir jādzīvo, lai kalpotu un būtu blakus cilvēkam! Tad tā arī ir viņa dzīves jēga, lai draudzīgi varētu ielikt savu mitro degunu saimnieka klēpī. Viņam nekā no tā nav, ne saimnieka, ne māju jau vairākus gadus. Un man ļoti gribētos, lai tas viss būtu viņa dzīvē!” sociālajā tīklā “Facebook” raksta patversmes atbalstītāja Žanna, kura bieži piesaista iespējamo adoptētāju uzmanību ar skaistām mīluļu fotogrāfijām.

Ausainītis ir ļoti labsirdīgs, draudzīgs, uzticams pret to cilvēku, kuru pazīst, ļoti mīl bērnus. Jāatzīst, Ausainītim īsti nepatīk citi suņu puiši. Un Ausainītis slikti dzird.

“Es zinu, šis būtu nopietns lēmums: adoptēt Ausainīti, jo nav viņš ne multfilmu tēls, ne arī “kabatas” sunītis. Es zinu, ka nav sugas suns, ka nopietna vecuma, (apmēram deviņi gadi), vidēja auguma. Taču mēs zinām, ka ir ļoti daudz žēlsirdīgu un atsaucīgu cilvēku – vai tiešam neviens neatsauksies no mums visiem?
Mēs ar Ausainīti esam gatavi startam uz jaunu un citādu dzīvi!”

Ausainītis ir kastrēts, čipots un potēts. Uz jaunajām mājām tiks atdots ar līgumu, pases datiem un Zelta veselības polisi. Ja jūti, ka viņš varētu kļūt par Tavu Draugu, zvani 27803333!

Galerijas nosaukums
LA.lv