Mājas mīluļi, Meklē mājas

Patversmes “Ulubele” dzīvnieki pateicīgi par siltajām segām

https://www.facebook.com/Ulubele/

Dzīvnieku patversmes “Ulubele” pārstāvji sociālajos tīklos publicējuši pateicību visiem, kas atsaucās uz pagājušās nedēļas beigās izplatīto aicinājumu dalīties ar siltām segām, lai dzīvnieki aukstajā laikā nesaltu.

“Mīļš PALDIES visiem labajiem cilvēkiem par siltajām segām, dvieļiem, palagiem dzīvnieku patversme “Ulubele” dzīvnieciņiem!, bet ziema turpinās un 400 patversmes ķepaiņi būs pateicīgi jums arī turpmāk, ja atvedīsiet šīs ļoti nepieciešamās mantas.”

Aukstajā laikā dzīvnieku patversme “Ulubele” izplatījusi aicinājumu līdzcilvēkiem palīdzēt ar segām, lai dzīvniekiem nebūtu auksti.

4 Komentāri

    1. Bomži paši gandrīz visi vainīgi pie savas situācijas un nodzērušies!Tas tik vēl trūktu,ka šiem līdzētu!!!Dzīvnieki nav vainīgi,ka viņus kâds ir pametis…

      1. Tie lopi ir zemākas kārtas un viss, nevajag lopu celt augstāk par cilvēku – cilvēks ir pārāks pār lopu. Beidziet ļautiņi skalot sev smadzeni, attopieties.

  1. Janka, tu laikam pats no patiltes! Ej strādāt! 99% bomžu NEGRIB neko mainīt savā bezbēdīgajā dzīvē. 100% suņu būtu laimīgi iet un strādāt!

Pievienot komentāru