Manas tiesības

Patēriņa kredīts privātpersonām: kas mainās 2018. gadā?

reklamrakstiem-netcredit-paterina-kredits

Ikvienam cilvēkam ik pa laikam gribas kaut ko mainīt savā dzīvē: pārkārtot mājokli, uzsākt mācības, doties ceļojumā. Mēdz gadīties arī citi, ne tik patīkami tēriņi, piemēram, medicīniskie izdevumi vai neatliekams auto remonts. Ja Tavā bankas kontā nav pietiekamu iekrājumu izmaksu segšanai, viens no iespējamiem risinājumiem ir patēriņa kredīts privātpersonām. Jaunajā gadā patērētāju kreditēšanas nozarē nav gaidāmas lielas pārmaiņas, taču jāatzīmē, ka turpinās virzība uz atbildīgāku kreditēšanu un rūpīgāku kredītpieteikumu izvērtēšanu. Lai saņemtu vēlamo aizdevumu, Tev būs vispirms jābruņojas ar zināšanām – uzzini šajā rakstā par iespējām saņemt patēriņa kredītu 2018. gadā!

Bankas patēriņa kredīts privātpersonām VS nebanku aizdevums
Arī jaunajā gadā patēriņa kredīts būs pieejams divos veidos – kā banku aizdevums un kā nebanku kreditoru pakalpojums. Lai gan daudzi nebanku kredītdevēji pirmām kārtam ir pazīstami ar ātrajiem kredītiem, tomēr daudzi ir iekļāvuši savā piedāvājumā arī apjomīgākus patēriņa kredītus ar garāku atmaksas termiņu. Gan bankas, gan nebanku finanšu uzņēmumi piedāvā patēriņa kredītus ar līdzīgiem nosacījumiem:
* aizdevuma kredītlimita robežas svārstās no 500 līdz 15 000 eiro;
* kredīta atmaksas termiņš ir aptuveni no 3 līdz 48 mēnešiem;
* minimālā gada procentu likme ir 14% – 16%.
Daži kreditori nosaka fiksētu, citi – individuāli pielāgotu procentu likmi. Ja aizņēmējs jau izmanto kredītdevēja pakalpojumus, procentu likme var būt zemāka. Piemēram, Swedbank patēriņa kredīts ir pieejams ar draudzīgākiem nosacījumiem pastāvīgajiem Swedbank klientiem. Nebanku kredītdevēji parasti piedāvā zemāku procentu likmi aizņēmējiem ar augstu ienākumu līmeni un pozitīvu kredītvēstures statusu. Tas, kāds patēriņa kredīts ir Tev piemērotākais, atkarīgs ne tikai no procentu likmes, bet arī no citiem nosacījumiem. Pievērs uzmanību tam, vai kreditors iekasē papildu komisijas par:
* pieteikuma izskatīšanu un piedāvājuma sagatavošanu;
* kredītlīguma noformēšanu;
* izmaiņām kredītlīgumā.
Vēl viens svarīgs faktors kredīta piedāvājumu atlasē ir ķīla. Par to lasi raksta turpinājumā!

Ķīla un galvojums – riska garantijas
Patēriņa kredīta pretendentiem jārēķinās ar papildu priekšnosacījumiem, piemēram, ar ķīlas nepieciešamību. Ķīla, tāpat kā trešās personas galvojums, kalpo par garantiju kredīta atmaksai, tāpēc daži kreditori izsniedz apjomīgus patēriņa kredītus tikai pret ķīlas nodrošinājumu. Taču arī kredītu nozarē ir piedāvājumi, kas tiek radīti ar mērķi atvieglot, nevis sarežģīt aizdevuma saņemšanu.

Ķīla ir izplatīts, bet ne universāls priekšnosacījums. Piemēram, DNB patēriņa kredīts pieejams bez ķīlas, taču, lai izmantotu šo piedāvājumu, aizņēmējam jāapliecina atbilstošais ienākumu līmenis un pozitīva kredītvēsture. Tāpat arī nebanku aizdevēji ne vienmēr prasa ķīlu. No ķīlas var izvairīties, ja:
* aizņēmējam ir atbilstoša maksātspēja, regulāri un pietiekami lieli ienākumi;
* aizņēmējam ir pozitīva kredītvēsture, kas apliecina nopietnu attieksmi pret kredītsaistībām;
* patēriņa kredīta summa nav pārāk liela un netuvojas kredītlimita maksimālajai robežai.
Ja kredīta pretendentam ir bijuši kavēti maksājumi vai nav oficiālas darbavietas, patēriņa kredīts var tikt atteikts vai piešķirts ar ķīlas nodrošinājumu. Lai samazinātu atteikuma iespējas, aizņemies gudri – uzzini tālāk, kas nepieciešams, lai palielinātu savas izredzes saņemt vēlamo summu!

Patēriņa kredīts bez problēmām: kas jāpārbauda pirms aizņemšanās?
Patēriņa kredīts ir izstrādāts, lai palīdzētu cilvēkiem atrisināt dažādus dzīves sarežģījumus un uzlabot savu dzīves līmeni. Patēriņa kredīti tiek izmantoti visdažādākajām vajadzībām, un par to, vai kredīts ir labākais risinājums, lemj pats kredīta ņēmējs. Tā kā ikviena situācija ir unikāla, katrs šāds lēmums ir individuāls, taču, pateicoties speciālistu izstrādātajām vadlīnijām, izvērtēt kredīta nepieciešamību var samērā viegli. Pirms aizņemšanās ikvienam potenciālam aizņēmējam jāpārbauda:
* sava maksātspēja;
* kredīta izmantošanas mērķis;
* kredīta summas atbilstība ienākumu līmenim.
Visi šie kritēriji ir vienlīdz svarīgi – pat, ja aizņēmējam ir lieli un stabili ienākumi, nav ieteicams aizņemties impulsīviem pirkumiem. Bet, ja nauda ir vajadzīga neatliekamam un svarīgam mērķim, aizdevums nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt to summu, ko cilvēks ir spējīgs atmaksāt no saviem ienākumiem. Uzzini tālāk, no kā vēl jāizvairās, piesakoties patēriņa kredītam!

Kas ir pietiekama maksātspēja?
Ikvienam kredīta pretendentam tiek noteikts konkrēts kredītlimits, kas ir atkarīgs no aizņēmēja ikmēneša ienākumu līmeņa. Tāpat ņem vērā arī vēlamo atmaksas termiņu – jo garāks tas ir, jo lielāks kredītlimits var tikt piešķirts, taču jebkurā gadījumā galvenais kritērijs ir klienta ienākumu līmenis jeb maksātspēja. Lūk, ka to izvērtē:
* kredīta pretendentam jābūt regulāriem ienākumiem. Vairumā gadījumu tā ir darba alga, taču patēriņa kredīts var tikt piešķirts arī pensionāram vai cilvēkam, kurš saņem     pasīvos ienākumus, piemēram, no nekustamā īpašuma izīrēšanas. Galvenais, lai ikmēneša ienākumu apjoms būtu pietiekami liels, lai aizņēmējs varētu veikt līgumā noteiktos kredīta maksājumus;
* kopējais kredīta maksājumu apjoms nedrīkst pārsniegt 30%-40% no ikmēneša ienākumiem. Ja kredīta pretendentam jau ir kredītsaistības citās iestādēs, jauns kredīts tiek piešķirts tikai tad, ja tas neradīs finanšu riskus;
Kreditors vienmēr izvērtē klienta maksātspēju, un tāpat to var patstāvīgi izdarīt ikviens potenciāls aizņēmējs. Taču to, vai aizdevums ir nepieciešams konkrētā situācijā, vai noteikt tikai pats aizņēmējs. Vai zini, kā to izdarīt?

Kredīts patiešām svarīgam mērķim
Naudas aizdevums tiek piešķirts gan specifiskiem mērķiem, gan vienkārši ikdienas patēriņam. Bankas gandrīz vienmēr interesējas par aizdevuma izmantošanas mērķi, nebanku kredītdevēji parasti neprasa norādīt pieteikumā šādu informāciju. Taču, neatkarīgi no tā, kur Tu piesaki aizdevumu, kredīta nepieciešamība vienmēr jāizvērtē objektīvi. Pajautā sev, vai:
* nav iespējas iegūt naudu citur, piemēram, no iekrājumiem vai no nākamās algas?
* bez papildu summas situācija pasliktināsies, piemēram, radīsies problēmas ar veselību, nāksies atlikt sen ieplānotu ceļojumu vai mācības utt.?
* esi kārtīgi izvērtējis preci vai pakalpojumu, ko vēlies apmaksāt ar kredīta palīdzību, un esi pārliecināts, ka tas ir labākais un izdevīgākais variants?
Ja patēriņa kredīts ir nepieciešams svarīgam un kārtīgi pārdomātam mērķim, Tev atliek izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kas būtu adekvāts Tavam ikmēneša ienākumu un izdevumu līmenim. Lai to izdarītu, salīdzini vairākus piedāvājumus, jo kredīta termiņi un minimālie ikmēneša maksājumi katram aizdevējam ir citādi. Jau domā, ka tam būs jāvelta vesela nedēļas nogale? Nebūt nē, jo visi patēriņa kredīti privātpersonām tagad ir apkopoti vienuviet – kredītu salīdzināšanas platformā Netcredit.lv!

Netcredit.lv – parocīgs & uzticams palīgs
DNB vai SEB patēriņa kredīts ir pazīstams daudziem, taču nesteidzies pieteikt kredītu pie visvairāk reklamētā kreditora, vispirms iepazīsties ar citām patēriņa kredīta iespējām Netcredit.lv! Šajā mājaslapā atradīsi informāciju par visiem nebanku kreditoru piedāvājumiem, tostarp par patēriņa kredītiem. Izmanto atlases filtrus, lai uzzinātu, kur pieejams patēriņa kredīts privātpersonām:
* no 20 gadiem;
* bez darbavietas;
* ar negatīvu kredītvēsturi;
* ar zemākām procentu likmēm;
* ar elastīgākajiem atmaksas nosacījumiem utt.
Jo vairāk informācijas būs Tavā rīcībā, jo pārdomātāku izvēli varēsi veikt. Iepazīsti patēriņa kredītu nozari tuvāk!

22 Komentāri

 1. Mans vārds ir Mrs.Stacy Young. Es dzīvoju šeit ASV, un, kā es runāju ar tevi, es šodien esmu vislaimīgākais cilvēks visā pasaulē, un es teicu savam pašam, ka jebkuram aizdevējam, kurš glābj manu ģimeni no mūsu sliktās situācijas, es pastāstīšu vārds visai pasaulei, un es esmu tik priecīgs, ka mana ģimene ir atgriezusies par labu, jo man bija dziļi jācenšas saņemt aizdevumu 500 000 ASV dolāru apmērā, lai sāktu savu dzīvi, jo esmu viena māte ar 2 bērniem un visa pasaule šķita, ka tā uz mani klāja, kamēr es tikos ar to, ka Dievs sūtīja aizdevuma aizdevēju, kas mainīja manu un manas ģimenes dzīvi, dievs, kas baidās no aizdevēja, Karen Martinez kundze bija glābējs Dievs, kas tika nosūtīts, lai glābtu manu ģimeni, un vispirms es domāja, ka tas nebūs iespējams, kamēr es nesaņemu savu aizdevumu 500 000 ASV dolāru apmērā, un es ieteikšu ikvienam, kam patiešām ir nepieciešams aizdevums, sazināties ar Victoria Morgan ar šo e-pastu: [email protected] un pateikt viņai es atsaukties uz viņu uzņēmumu.

 2. Laba diena, pieteikties uz aizdevumu. Esmu Džulija Bekera (Julius Becker) uzticamais aizdevuma aizdevējs. Vai jums ir nepieciešams aizdevums projektam, ieguldījumiem, personiskajiem aizdevumiem, mājokļa kredītiem, studentu aizdevumiem, konsolidācijas aizdevumiem un aizdevumiem dažādiem projektiem? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai izveidotu mazu, vidēju vai liela mēroga uzņēmumu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai izveidotu māju vai automašīnu aizdevumu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos iekārtu mašīnu darbam? Julius Becker Aizdevuma firma ir atbilde uz visām jūsu problēmām, mēs izsniedzam kredītus ar 2% procentu likmi, un mūsu darījums ir ātrs, drošs un ērts. tiem, kas vēlas saņemt aizdevumu no mums, nekavējoties sazināsies ar mums tūlīt, lai iegūtu plašāku informāciju ([email protected]).
  Gaidu tavu atbildi.
  Ar laba vēlējumiem
  Jūlija Bekera kungs.

 3. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tāpēc tagad izmantojiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu:[email protected] vai whatsapp: (+151)86286514

 4. Sveiki,
  Tas ir informēt sabiedrību, ka Ny. Privāts aizdevējs Morgan Erica ir atvēris finansiālās iespējas ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam 2% procentu aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: ([email protected])

 5. Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums ir kāda finansiāla krīze? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jauku maza mēroga un vidēja biznesa? Vai jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citiem finanšu institūtiem ?. Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected]

 6. Es esmu licencēts aizdevējs, kurš vēlas ieteikt komerciālu klientu, kurš vēlas saņemt finansējumu. Ja jūs interesē saņemt 2% procentu kredītu komercsabiedrībām, tādām kā Start-up, Expansion, Redemption, Real Estate, Atjaunojamie enerģijas avoti, Datori, Izklaide, Vispārējās aviācijas iekārtas, Iekārtas un Bron ar armijas aizsardzību. , finanšu drošības pārvaldības sistēmas bankām, rūpniecībai, pilsētām un satiksmei, ūdenim. Drenāžas sistēmas, elektrība, biomasas enerģija, lauksaimniecības projekti, etanola ražošanas rūpnīcas, naftas elektrostacijas un termoelektrostacijas uc;

  Lūdzu, paziņojiet man savu piedāvājumu pa e-pastu [email protected]

  Sveicieni,
  MR EVANS MOORE.

 7. Mēs piedāvājam finansējumu visiem, kam tā ir nepieciešama, ar ļoti zemu procentu likmi. 3% no iesaistītā nodrošinājuma mēs varēsim jums piešķirt jebkādu summu, sākot no 2000-5000000 procentu likmes, kas ir apgrozāmi, atmaksājot atļauju no 1 līdz 20 gadiem, ja tas ir ieinteresēts, sazinieties ar mums tagad ([email protected])

 8. steidzami nepieciešamie aizdevumi, kur tu esi, vai tu esi, vai esi baidījies, ka esi bijušais bažnyks? Si denique ah Ma kur waxaad raadineysay shirkad sharci theno ganacsi ama Deyn shakhsi ah? U Miyaad baahan tahay Deyn DEGdeg priori nooc intinge ah? Waxaan rabaa inaan Luna in Sheego Hay’adda Capital Credit unio bixiso amaahda ASV NC hircum, kur Unitarum un vasks intinge shirkad o, shirkado iyo shakhsiyaad kā aad hooseeya, amaahda bixinta biilalka, amaahda shakhsiga ah iyo amaahda ganacsiga dhammaantood bija Heli aksesuārs, waxaanu diiwaansanahay iyo hay’adaha amaahda e la aqoonsan yahay kuwaas o caawimaad u fidiyay Pater Badan iyo shirkado, kur baahsan adduunka o DHA o lagu xadgubay qaar ka vidējai ah Āmahda Āfrika, peroksidāze dartais Hadīdi un Baahato vasks Deyn ah co aad la xiriirto: caput Domi rebus oeconomicis @ ama outlook.com adoo adeegsanaya maxaad + 15512497307 faahfaahin jaeraad ah.

 9. Sveiki..

  Mēs piedāvājam kredītus, kas ietilpst tās labklājības paketē, piedāvā peldošu
  aizdevums ar 3% procentu likmi bez nodrošinājuma, tas ir
  palīdzēt privātpersonām un uzņēmumiem sasniegt savus finanšu mērķus.

  * Personas aizdevums (nenodrošināts)
  * Biznesa aizdevums (nenodrošināts)
  * Parāda konsolidācijas aizdevums
  * Uzlabojiet savu māju

  Lūdzu, sniedziet mums šādu informāciju:
  Pilnais vārds…….
  Mobilais ……….
  Valsts ………..
  Nepieciešamā summa ……..
  Aizdevuma ilgums: ………
  Nepieciešamība aizdevuma pieteikumā ……

  Visas atbildes jānosūta pa e-pastu: [email protected]

 10. Pierādījums par nopietnu aizdevuma iegūšanu, paldies jums, Anthony Alex kundze, par jūsu 45 000 eiro naudas aizdevumu, ko jūs mani darījāt. Es runāšu par jūsu pakalpojumiem tiem apkārtējiem, kuriem nepieciešams aizdevums vai finansējums. Es esmu apmierināts ar aizdevumu, kuru esat piešķīris. Nevilcinieties, ja jums ir nepieciešams aizdevums un īstais likumīgs aizdevuma kreditors, lūdzu, sazinieties ar viņu tagad un saņemiet savu aizdevumu pa ::

  e-pastu: [email protected]
  vai whatsapp: (+151)86286514
  Paldies .
  Alex Josh

 11. Pieteikties uz savu ātru un ērtu aizdevumu ar 3% procentu likmi. mēs piedāvājam 24 stundu tiešsaistes finanšu kredītu pakalpojumu ar 4 stundu kredīta piegādes pakalpojumu. Sazinieties ar mums šodien, lai iegūtu plašāku informāciju, izmantojot: e-pastu: [email protected]

 12. Sveiki…

  Cienījamais pretendents, es esmu Mr.Favour Melody World labākais aizdevuma piedāvājuma uzņēmums LTD. Mēs esam starptautisks aizdevuma uzņēmums. Tā ir finansiāla iespēja jūsu durvju solī. Mēs sniedzam biznesa un privātos aizdevumus u.tml., Ja vien tas attiecas uz finansiālu palīdzību. Pieteikties šodien un jūs saņemsiet aizdevumu no mums.

  Piesakieties tagad par ļoti zemu 2% aizdevuma procentu likmi!

  * Mēs piedāvājam aizdevumu EURO un DOLLAR
  * Aizņemties no 5000 USD līdz 50 000 000 USD
  * Izvēlieties no 1 līdz 35 gadiem, lai atmaksātu.
  * Elastīgi aizdevuma noteikumi un nosacījumi.
  * Šī laimes pasaule ar mums atgriezīs jūsu prieku, iesniedzot pieteikumu aizdevumam ar mums šodien …

  Visi šie plāni un vairāk, sazinieties ar mums tagad pa e-pastu, lai uzzinātu vairāk info .. ([email protected]) VAI SŪTIS UZ TĀLRUŅIEM +1518 621 2700

  Nosūtiet mums e-pastu tagad: [email protected]

  Piešķirt savai pasaulei nozīmi.

  Sveicieni.

  Pasaules labāko aizdevumu kompānijas piedāvājums ..

 13. PIEDĀVĀJAMIES IEPRIEKŠĒJO AIZDEVUMU PAKALPOJUMI

  * Investors Aizdevumi ……….
  * Parādu konsolidācija ………..
  * Hipotekārie aizdevumi …….
  * Biznesa aizdevumi ……..
  * Personas aizdevumi ……………
  * Starptautiskie aizdevumi …
  * Ceļojumu aizdevumi ………
  * Visa aizdevumi ………

  Mēs piedāvājam aizdevumus cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, ar zemu 3% procentu likmi. Lai saņemtu aizdevumu ar šo uzņēmumu, varat norādīt precīzu aizdevuma summu un laiku, kad jūs varat atmaksāt aizdevumu. tādēļ, ja interesē, laipni sazinieties ar mums ar zemāk esošajām detaļām. E-pasts: [email protected]

 14. Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka mēs pašlaik izsniedzam aizdevumu cilvēkiem, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, ar zemu 3% procentu likmi. Ja jūs interesē pieteikties uz aizdevumu, sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju pa e-pastu: [email protected]

 15. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu līdzekļus nekustamajam īpašumam un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai ([email protected] vai WhatsApp +16234044993). Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām. ar 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu, ja interesē, sazinieties ar šo e-pastu: [email protected] vai WhatsApp +16234044993

 16. Sveiki..

  Mēs piedāvājam kredītus, kas ietilpst tās labklājības paketē, piedāvā peldošu
  aizdevums ar 3% procentu likmi bez nodrošinājuma, tas ir
  palīdzēt privātpersonām un uzņēmumiem sasniegt savus finanšu mērķus.

  * Personas aizdevums (nenodrošināts)
  * Biznesa aizdevums (nenodrošināts)
  * Parāda konsolidācijas aizdevums
  * Uzlabojiet savu māju

  Lūdzu, sniedziet mums šādu informāciju:
  Pilnais vārds…….
  Mobilais ……….
  Valsts ………..
  Nepieciešamā summa ……..
  Aizdevuma ilgums: ………
  Nepieciešamība aizdevuma pieteikumā ……

  Visas atbildes jānosūta pa e-pastu: [email protected]

 17. Lai informētu sabiedrību par to, ka tagad viegli izsniedz aizdevumu ar 2% procentu likmi, reģistrācijai ir nepieciešami tikai nopietni cilvēki. kontakts
  Aizdevuma aģents: Larry Buknor
  Tīmekļa vietne: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
  Aizdevuma aģents: Larry Buknor
  WhatsApp numurs: +18454007792
  E-pasts: [email protected]
  Paldies.

 18. PIEDĀVĀJAMIES IEPRIEKŠĒJO AIZDEVUMU PAKALPOJUMI

  * Investors Aizdevumi ……….
  * Parādu konsolidācija ………..
  * Hipotekārie aizdevumi …….
  * Biznesa aizdevumi ……..
  * Personas aizdevumi ……………
  * Starptautiskie aizdevumi …
  * Ceļojumu aizdevumi ………
  * Visa aizdevumi ………

  Mēs piedāvājam aizdevumus cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, ar zemu 3% procentu likmi. Lai saņemtu aizdevumu ar šo uzņēmumu, varat norādīt precīzu aizdevuma summu un laiku, kad jūs varat atmaksāt aizdevumu. tādēļ, ja interesē, laipni sazinieties ar mums ar zemāk esošajām detaļām.

  E-pasts: [email protected]
  Whatsapp: 2347050251612

 19. Sveiki, kungs / kundze!
  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, vai jums ir nepieciešams aizdevums refinansēt, Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos automašīnu vai māju? Ja jā jāuztraucas ne vairāk, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus par pieņemamu procentu likmi bez kredīta pārbaudes !!! Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu.
  E-pasts: [email protected]

  Paldies

 20. LABAS ZIŅAS;
  Vai meklējat finansiālu palīdzību? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai parādus? Lai arī kāds būtu kredīts, jums šodien vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai arī WhatsApp: +393510182903

Pievienot komentāru