Mājas, Remonts un būvniecība

Pašai sava mājiņa ar 8 kvadrātmetriem. Mazā laimīte! Ielūkojamies miteklī

Foto - adme.ru
Dī un Olivers stāda puķes savā mazajā dārziņā.

Šī sieviete uzbūvēja mājiņu, kurā ir 8 kvadrātmetru platība, un viņa ir laimīga. Sieviete izlēma mainīt dzīvi pirms desmit gadiem, kad piedzīvoja sirdslēkmi. “Es sapratu, ka nav jēgas 30 gadus krāt naudu. Es no daudz kā atteicos, pārdevu trīsistabu dzīvokli, taču ieguvu daudz vairāk. Pārcelšanās deva man iespēju biežāk tikties ar draugiem un priecāties par laiku, kas man ir atlicis,” saka Dī.

Materiāls no AdMe.ru

6 Komentāri

  1. Ideāls risinājums un attieksme pret dzīvi, nevis vergot 40 gadus, lai maksātu nejedzīgus komunalos un beigās pat pensiju nenopelni! Šādi dzīvojot var vairāk atļauties par ēdienu un jumtu virs galvas! Kaut vai ietaupītos 100 eiro par vienistabas dzīvokli ieliekot kontā, pēc 20 gadiem esi iekrājis pieklajīgu pensiju, kuru tev nenoņems, bet kredīts mājai uz 20 gadiem tevi iedzen kapā!

  2. Cilvēks ir sapratis dzīves patieso vērtību.visi skrienam ka traki pēc kaut kā un attopamies nekurienē.no 8-18.darba laiks.no darba mājās un otrādi.beigās pienāk vecums un ko tu esi redzējis dzīvē.verdzību.es to saku kuri strādā uz kāda.

  3. Iepriekš komentāros viss jau pateikts, ir tikai viena problēma visu šo minēto iemeslu dēļ šāds dzīvesveids, visā Patēriņa pasaulē tiek maksimāli ierobežots ar obligātajiem normatīviem, higiēnas standartiem un apbūves noteikumiem.

Pievienot komentāru